Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki na przód do 60-80 zł 165mm?


Mateurz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę kupić jakieś tanie dobrze grające głosniki pod radio Sony(4x55W, tak wiem że to nie RMS). Drzwi są wygłuszone i przymocowane są dystanse pod 165mm.
Myślałem nad tymi głośnikami:

http://allegro.pl/phonocar-66126-aplha-60w-glosniki-16-5cm-165mm-i5783760173.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz drzwi wygłuszone, gotowe dystanse pod 165 i jeszcze niefabryczne radio a chcesz oszczędzać na głośnikach :shock3: Troszkę nie rozumiem Twojego podejścia, czemu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej. Nic w tej cenie nie znajdziesz. Jak aż tak strasznie nie masz kasy to przełóż głośniki z tylnej półki do przednich drzwi. Najbardziej budżetowe i logiczne rozwiązanie. A jak nie masz tweeterów to za silny uścisk dłoni mogę Ci wysłać dwa oryginalne bo leżą u mnie i się kurzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniej odseparowany zestaw z przodu(powerbass), subwoofer oraz 4 kanałowy wzmacniacz.

Niestety oba głośniki z przodu padły. Samochód niedługo sprzedaje i będę wyjmował cały sprzęt i chcę podłączyć od razu nowe głośniki pod radio żeby później móc wyjąć tylko wzmacniacz i subwoofer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załóż co wpadnie Ci w ręce i nie rozważaj nad tym bo z g*wna bicza nie ukręcisz. Jeśli nie masz tweeterów to weź dwudrożne.

Edytowane przez WojtasTaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w 80tce peying taka firma ale to grało aby grać a napewno są niedrogie. Skoro masz zamiar sprzedać autko to nie inwestuj tylko zostaw to nowemu nabbywcy opuszczając cenę o stówkę przy sprzedaży oszczędzisz hajs i czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedziale cenowym jaki Cię interesuje większość głośników ma papierowe membrany i radia na tym posłuchasz, ale grało to nie będzie. Jeśli chciałbyś coś uczciwego wsadzić to możesz się rozejrzeć, czy nie ma ktoś do opylenia jakiś sensowniejszych używek w takiej cenie. Choćby takich producentów, co produkują radia i jeśli masz tweetery już w drzwiach możesz je zostawić, to najlepiej poszukaj samych wooferów a nie dwudrożne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą:) albo skocz gdzieś na szrot tam można wykręcić naprawdę dobre jakościowo głośniki za niewielki hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...