Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 2012 moduł czujnika parkowania tył


Unia Leszno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Gdzie znajduje się moduł czujników parkowania tylnych w a4 b8 2012r avant??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Unia Leszno napisał:

Witam. Gdzie znajduje się moduł czujników parkowania tylnych w a4 b8 2012r avant??

W polifcie za czujniki odpowiada moduł centralnej elektryki pod kierownicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kurde nie działają mi z tylu czujniki.. jak w chodzę w mmi to w ogóle nie mogę wbić funkcji system parkowania ,bo jest na szaro podswietlone.. I jest napisane, że nie dostępne.  Wie ktoś o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Unia Leszno napisał:

Bo kurde nie działają mi z tylu czujniki.. jak w chodzę w mmi to w ogóle nie mogę wbić funkcji system parkowania ,bo jest na szaro podswietlone.. I jest napisane, że nie dostępne.  Wie ktoś o co chodzi ??

Sprawdzałeś bezpieczniki? ;) Jeśli są OK, to trzeba podpiąć kompa i sprawdzić jakie pokazuje błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dokładnie który bezpiecznik mógłby być dokładnie odpowiedzialny za czujniki parkowania ?? I gdzie ewentualnie szukać? Prawa, lewa strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Unia Leszno napisał:

A wiesz dokładnie który bezpiecznik mógłby być dokładnie odpowiedzialny za czujniki parkowania ?? I gdzie ewentualnie szukać? Prawa, lewa strona

No kolego, nie mam w pamięci położenia bezpieczników ? W instrukcji masz info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, inne posty dotyczące mojego pytania już dawno zamknięte przez moderatora więc pozwolę sobie zapytać tutaj. 

Dokładam do swojego samochodu czujniki parkowania przód, aktualnie mam zamontowane wyłącznie tylne (moduł sterownik PDC 8K0919475B - obsługuje tylko 4 czujniki). Poszperałem po forum i wiem które moduły są do obsługi 8 czujników, ale tak na prawdę czym różni się np. moduł 8K0919475J  od modułu 8K0919475A? Oba znalazłem używane na aukcji w przystępnej cenie, czy oba są teoretycznie ok do danego modelu samochodu?

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w poście powyżej przestały mi działać czujniki parkowania audi A4 b8 lift avant, zero reakcji. Czujniki sprawdzone miernikiem są Ok. Gdzie znajdę moduł PDC, ponoć pod kierownicą, patrzyłem ale nie znalazłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...