Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Cześć,

Forum czytam już jakiś czas (szczególnie przed kupnem auta ?) ale dopiero teraz zdecydowałem się na konto. Pacjent b6 avant bex q, z zamontowanym przeze mnie lpg.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

[Gdańsk , Pomorskie , 26l ]

Witam wszystkich , Przemek z tej strony 2 tyg temu kupiłem od Polaka mieszkającego w Szwecji audi A4 b7 2005 2.0 tfsi quattro [BGB] , jak narazie jestem zadowolony , chodź wymaga wkładu finansowego jak kazde auto mam nadzieje ze małymi krokami zrobię z niej lale , jako ze nie jestem mechanikiem i nie mam zbytniego doświadczenia w naprawie aut , mam zamiar to zmienić i nauczyć się jak naprawiać i dłubać w aucie , oraz jak  najbardziej poszerzać swoją wiedzę .

Mam nadzieje ze mi się uda

Pozdrawiam i powodzenia wszystkim klubowiczom

,,,

1 minutę temu, Hugo napisał:

Dzięki

Mam nadzieje ze z czasem sam zostanę kopalnia wiedzy i będę służył pomocom : )

,,,

Dzieki bardzo jeszcze sie odezwe pozdro

Kujawsko-pomorskie

Witam wszystkich, jestem świeżo upieczonym właścicielem Audi A4 B5 z silnikiem 2.6 v6 150KM z 1995r.

Pozdrawiam.

Witam wszystkich

tak na szybko

Audi a4 2.0 b7 TFSI quattro 2005 ,

już będzie ze mną z 10 lat :) do tej pory troszkę zachomikowany, ale planuje go trochę rozruszać ;)

pozdrowienia dla wszystkich

CIMG2298vvvv2.jpg

,,,

W dniu 27.05.2018 o 17:18, kobinio napisał:

A ze spalaniem jak wyszło? Wczoraj moj mechanik podłączył pod komputer wyszed) błąd przekaźnika ale na potwierdzenie musze czekać tydzień jeśli tak to sprawy groszowe

Witam forumowiczów. Przyjechałem na forum z moim Audi A4 B6 1.8T BEX quattro Avant PB+LPG ?

comment_gd4aJt3oe1xEFPjfTFX0WnksBE9EvHBc

Witaj :D

Ładna sztuka.

PS: czemu na grillu przednim brak napisu quattro? ;< to tak ładnie wygląda... :D

26 minut temu, damian_27 napisał:

Witaj :D

Ładna sztuka.

Będzie ogarniane wszystko w swoim czasie ?