Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słaby zasieg domykania/otwierania szyb.


Kajrol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie odnośnie domykania/otwierania szyb z pilota. Ponieważ działa to tylko z niewielkiej odległości ? tzn musze stać obok samochodu. Zasięg samego pilota jest naprawdę duzy, ponieważ zamknąć czy otworzyć samochód z 20-30 metrów to nie ma problemu.
 

Ktoś może coś wie w tym temacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kajrol napisał:

Cześć, mam pytanie odnośnie domykania/otwierania szyb z pilota. Ponieważ działa to tylko z niewielkiej odległości ? tzn musze stać obok samochodu. Zasięg samego pilota jest naprawdę duzy, ponieważ zamknąć czy otworzyć samochód z 20-30 metrów to nie ma problemu.
 

Ktoś może coś wie w tym temacie?

 

u mnie jest to samo - muszę stać przy samych drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B7 jest tak samo. Możliwe, że to jakieś zabezpieczenia, ale bez sensu. Latem to byłoby fajnie, że tak ja mówisz 20-30m i otwierasz szyby na full. Trochę przewiałoby te ciepło, a tak to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to ja używam tego otwierania szyb aby przewialo gorące powietrze latem. ? możliwe że to jakieś zabezpieczenie. A może można coś w vcds zmienić aby ta odległość była większa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie otwiera/zamyka szyby z daleka, tzn z takiej odległości z jakiej mogę użyć pilota i samochód zareaguje. Nie muszę stać przy samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2018 o 17:13, zabiello napisał:

U mnie normalnie otwiera/zamyka szyby z daleka, tzn z takiej odległości z jakiej mogę użyć pilota i samochód zareaguje. Nie muszę stać przy samochodzie.

hmm no to dziwna sprawa, jesli juz kilka osob pisało że musi stać w pobliżu samochodu aby ta funkcja działała, a u Ciebie wszystko działa z daleka . O co tu chodzi ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa tak od początku odkąd mam samochód (czyli blisko 4 lata), chociażby dzisiaj otwierałem szyby z pilota z jakiś 25m na parkingu. Mój jest modelowo 2010 rok, więc już po tych delikatnych zmianach, może dlatego, może dlatego że mam inny moduł komfortu, u mnie jest z końcówką 064 DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...