Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana na nie fabryczne radio


kokoszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Panowie i Panie jestem w trakcie wymiany fabrycznego radia symphony ( kaseta+ płyta ) na 2 din Pioneer i mam problem gdyż zakupiłem takie coś http://www.connects2.co.uk/Product/ProductItem/CTSAD003.2

może nie to co trzeba i grają tylko 2 głośniki z przodu na podszybiu . Auto nie posiada systemu Bose . Jak ktoś by mógł podesłać jakies linki co trzeba kupić to był bym bardzo wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose może nie ale wzmacniacz w bagażniku tak:p zmostkuj tylne głośniki z przednimi i zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne głośniki oraz sub są w audi sterowane przez wzmacniacz, nie grają ponieważ wzmacniacz nie ma sygnału że radio jest włączone. Należy podać sygnał na wzmacniacz. Polecam zrobić to stosując jakiś moduł aktywujący tylne głośniki. Na serwisach aukcyjnych jest tego od groma. 

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że mieszkam w UK i nie bardzo jest gdzie to kupić bo na ebay nie mogę nic konkretnego kupić ps. a z tym mostkowaniem to przu kostce w aucie ? mam tam tylko 4 piny idące do kostki

Edytowane przez kokoszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mostkuj. Nie ucz się druciarstwa. 

Myślę, że nie do końca wiesz czego szukałeś.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-1998-Active-ISO-Radio-Stereo-harness-adapter-wiring-connector/181796881066?hash=item2a53f042aa:g:9yEAAOSw8axaGTDz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem takie coś https://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-Amplified-Wiring-Harness-ISO-Lead-PC9-401-Bose-Symphony/250650403794?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

jak już na tym nie ruszy to odpuszczam i jak będę w PL to zawiozę do kogoś kto jest bardziej kumaty ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kokoszka napisał:

kupiłem takie coś https://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A2-A3-A4-A6-A8-TT-Amplified-Wiring-Harness-ISO-Lead-PC9-401-Bose-Symphony/250650403794?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

jak już na tym nie ruszy to odpuszczam i jak będę w PL to zawiozę do kogoś kto jest bardziej kumaty ode mnie :)

No cóż obawiam się, że może być różnie bo to jest niby wzmacniacz ? do zestawu głośnomówiącego. Aczkolwiek jest to iso i być może ogarnie radio. Ręki nie dam sobie uciąć. 

W razie czego masz zestaw w linku który podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc problem rozwiązany prawie 250 zł poszło w błoto a kabelek za niecałe 50 zł. rozwiązał problem z linku który podał PrzemekZ , jedynie co to brakuje teraz sterowania w kierownicy ale dokupię pilota na kierownicę i będzie dobrze . Jeszcze raz dziękuję PrzemekZ za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kriki napisał:

Witam kupiłem już dwa takie adaptery i radio nadal nie gra a miało być szybko antu gdzieś jest problem ktoś podpowie czy może jakaś dodatkowa masa ????

To jest plug&play i musi działać. Sprawdź czy przejściówka/adapter jest dla Twojego systemu audio(adaptery dla bose i zwykłego zestawu róznią się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł jeszcze jeden problem z zasilaniem . Radio uruchamia się i gra cały czas obojętnie z kluczem czy bez dopiero po złączeniu czerwonego i żółtego kabla w radiu . Radio jest tak dziwnie skonstruowane że nie da się go wyłączyć przyciskiem tylko trzeba zdjąć panel radia i jest to bardzo wkurzające . Chcę podpiąć radio pod bezpiecznik nr.37 , kupiłem rozdzielacz na dwa bezpieczniki i teraz moje pytanie czy odcinam plus co idzie do radia z kostki co jest w aucie i podłączam tylko plus ten z bezpiecznika ? proszę o pomoc

 

ps. KRIKI masa co jest z oczkiem przykręć do radia i złącz żółty i czerwony kabel w radiu . Ja tak zrobiłem i zagrało tyle że się nie wyłącza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...