Wykodowanie licznika z Menu

tommy-cichy

Witam, ktoś może podpowie czy da się usunąć z Menu licznik? Założyłem poliftowy licznik do przedlifta i ustawienia są nieaktywne wiec chciałbym go kompletnie usunąć z Menu. Radio Concert.

11 godzin temu, tommy-cichy napisał:

Witam, ktoś może podpowie czy da się usunąć z Menu licznik?

Z którego MENU ?

daj scan

11 godzin temu, tommy-cichy napisał:

w liczniku cos nieaktywne ?

Grzegorz problem już był kiedyś przeze mnie poruszany. Chodzi o to że jak zamontuje się licznik poliftowy do przedlifta w radiach Concert Symphony i Chorus to niemożna tego licznika z Menu sterować bo wyskakuje bład niepoprawnej wersji oprogramowania:

01043 - Control Module; Incorrect Software Version

Nic z tym nie można zrobić, próbowali u mnie już w ASO i na zagranicznych forach też odpowiadali tylko że z tym się nic nie zrobi.

Dlatego chciałbym po prostu wykodować z MENU opcję Licznik, skoro i tak jest siwy (czyli nie aktywny ) to chciałbym żeby z tamtąd zniknął. Poniżej zdjęcie o co chodzi.:

207936751-w988-h741.jpg

Udało się, adaptacje zmienia się w grupie 56 w Adaptacjach CarMenu1 odejmuje -256 i licznik znika z Menu. Dzięki za pomoc i jeszcze raz dla potomnych:

Licznik z polifta po włożeniu do przed lifta pod radiami Concert, Symphony i Chorus nie da się sterować z menu z radia. Oprócz tego wywala błąd w sterowniku radia o niewłaściwej wersji oprogramowania. Z nawigacjami MMI 3G takie zjawisko nie występuje.