Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przesunięcie koła w nadkolu


Brakar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak ustawić odległości koła w nadkolu bo coś dziwnie siedzi, nowe wahacze, amortyzator, sprężyna. Został do wymiany drążek kierowniczy i ustawienie geometrii, jakieś pomysły ?
Słyszałem, że to jest zależne od mocowania dolnych wahaczy, bo na bananie są dwie pary dziur w które można zamontować wahacz czy to może być od tego? Dodam, że auto nie było prostowane ani nic, wszystkie podzespoły były oryginalne (Wahacze) dodatkowo chłodnica, przednia/tylna szyba również oryginał więc odpada konkretny dzwon. 9b560c1848f69.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto po dzwonie... Niekoniecznie całe auto, a ktoś zaje** 2w krawężnik. Przesunęły się sanki przednie prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak 2gie kolo???

Ktos moze rozbieral sanki.

Od kraweznika byloby do środka przesuniete.

Albo zwrotka krzywa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenie wiem, że od krawężnika na skręconych kołach (dziób przodem wyjechał :decayed: jeszcze w fwd) z zawieszeniem mogą się cuda dziać.  Sanki mają minimalne ustawienie, które mają OGROMNY wpływ na całą geometrię. Jeszcze nie znalazłem warsztatu, który by mi ustawił kąty z przodu... Wszyscy barany mówią, że przód w wielowahaczu nie ma regulacji :facepalm: Na samych wahaczach nie, ale sankami się kąty ustawia. Jak wahacze masz nowe sprawdź okiem zwrotnice, czy nie przebarwień (jak amelinium się odkształca to zmienia kolor lekko, tzn brud ten osad się usuwa i jest ślad) i na geometrię do kogoś OGARNIĘTEGO. Mi mówili też w 3 na 4 pkt co się reklamowali z geometrią, że w FWD z tyłu kątów się nie robi i tylko w Quattro z tyłu jest regulacja :facepalm: Podjedź do ASO i u nich się zapytaj ile by wzięli za zrobienie geometrii przodu. U mnie koło jest przesunięte o 1 cm i na geometrii niby z zielonego pola nie zeszło, ale mogłoby być lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2018 o 13:27, Brakar napisał:

Witam, jak ustawić odległości koła w nadkolu bo coś dziwnie siedzi, nowe wahacze, amortyzator, sprężyna. Został do wymiany drążek kierowniczy i ustawienie geometrii, jakieś pomysły ?
Słyszałem, że to jest zależne od mocowania dolnych wahaczy, bo na bananie są dwie pary dziur w które można zamontować wahacz czy to może być od tego? Dodam, że auto nie było prostowane ani nic, wszystkie podzespoły były oryginalne (Wahacze) dodatkowo chłodnica, przednia/tylna szyba również oryginał więc odpada konkretny dzwon. 9b560c1848f69.jpg

sprawdź jak przykręcony jest banan czy w dziurach zewnętrznych czy wewnętrznych  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...