Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Pomysł na oklejenie auta


Arek8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam A4 B5 w czerwonym kolorze LY3H (sedan). Myślę o częściowym oklejeniu karoserii folią w czarnym połysku lub carbon. Na pewno chciałbym okleić słupki i lusterka, ale zastanawiam się czy oklejać też samą maskę i dach. Według Was będzie to wiocha czy nie? Szukałem w necie ale nie znalazłem żadnych zdjęć tak oklejonych czerwonych B-piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama maska i dach bedzie wygladac jak samochod z fast and furious.

Jak juz to caly samochod obklej na czarno. Pytanie tylko, czy zdajesz sobie jaki to jest koszt tego i ze trzeba pod obklejanie miec dobrze przygotowany lakier?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie a kase zainwestuj w jakieś koło i zawieszenie, zrobi większą robotę niż oklejka na seryjnym aucie na 15tkach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiem jaki to jest koszt i dlatego myślałem tylko o częściowym oklejeniu. Ale też czuję w kościach, że sama maska i dach będzie zajeżdżać odpustem. Więc ostatecznie pozostanę przy oklejeniu jedynie słupków i ewentualnie lusterek i myślę że to będzie całkiem pozytywny akcent. Co do koła to niestety jakiś czas temu nie byłem jeszcze "chory na stylizację" i popełniłem błąd kupując alufelgi 15 z A4 B6. Dzięki Wam za rady, teraz przynajmniej zostałem upewniony aby nie iść w kierunku częściowego oklejania. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już chcesz okleic maskę i dach to tylko czarny mat, żaden połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnuję z oklejania maski i dachu, bo czuję, że będzie to wyglądało z d*py :) chyba że ktoś ma tak oklejone B5 i zechce pochwalić się efektem abym mógł najpierw zobaczyć jak to wygląda, ale na necie ciężko znaleźć coś sensownie wyglądającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zdjęcia oklejonego auta to uderz do Hesika on ma oklejone całe auto ,  sam oklejał to możesz go podpytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 11:32, Arek8888 napisał:

Rezygnuję z oklejania maski i dachu, bo czuję, że będzie to wyglądało z d*py :) chyba że ktoś ma tak oklejone B5 i zechce pochwalić się efektem abym mógł najpierw zobaczyć jak to wygląda, ale na necie ciężko znaleźć coś sensownie wyglądającego.

Jeszcze jak byś miał porządne koło to oklejenie dachu i maski przy dobrym pomyśle na całe auto jest w stanie jakoś się zgrać, ale mając koła 15' odpuściłbym jakiekolwiek stylizacyjne manewry. Jedyna słuszna droga w tym przypadku to dążenie do zadbanej serii. W innym przypadku najpierw koło, zawias i możesz myśleć nad pakietem upiększającym jak np. progi od s4, zderzaki zespawane z dokładkami i pomalowane w kolor nadwozia, jakiś delikatny spojlerek na tylną klapę, światła dzielone z s4, ewentualnie polifty na przód, wnętrze recaro, full fis, tempomat, jakieś multimedia, itp. itd. ;)

Po więcej inspiracji podrzucam link do największej galerii porobionych b5 ;)

https://drive.google.com/drive/folders/0B8CArPjWP-zCflFoQ2paSXA4aENHQWhweUxmLUdQMlNsaTNWM3Q5amtFcWpzZG5YbXlobk0

Pozdroo

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mario82A4 napisał:

Jak chcesz zdjęcia oklejonego auta to uderz do Hesika on ma oklejone całe auto ,  sam oklejał to możesz go podpytać 

Hesik co ma białego sedana w pakiecie rs4? Jeśli tak to on ma malowane na biało, nie oklejone z tego co wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten Hesik w tym roku auto zostało oklejone na zlot w Bukowinie i już nie jest białe 

Edytowane przez Mario82A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szafa napisał:

Jeszcze jak byś miał porządne koło to oklejenie dachu i maski przy dobrym pomyśle na całe auto jest w stanie jakoś się zgrać, ale mając koła 15' odpuściłbym jakiekolwiek stylizacyjne manewry. Jedyna słuszna droga w tym przypadku to dążenie do zadbanej serii. W innym przypadku najpierw koło, zawias i możesz myśleć nad pakietem upiększającym jak np. progi od s4, zderzaki zespawane z dokładkami i pomalowane w kolor nadwozia, jakiś delikatny spojlerek na tylną klapę, światła dzielone z s4, ewentualnie polifty na przód, wnętrze recaro, full fis, tempomat, jakieś multimedia, itp. itd. ;)

Po więcej inspiracji podrzucam link do największej galerii porobionych b5 ;)

https://drive.google.com/drive/folders/0B8CArPjWP-zCflFoQ2paSXA4aENHQWhweUxmLUdQMlNsaTNWM3Q5amtFcWpzZG5YbXlobk0

Pozdroo

Bardzo dobre rady, dzięki :) jak do tej pory dążyłem właśnie do utrzymywania auta w zadbanym seryjnym stanie, ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia :) masz jednak rację, że nie ma półśrodków i należy lecieć z modami po całości, albo wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mario82A4 napisał:

Tak ten Hesik w tym roku auto zostało oklejone na zlot w Bukowinie i już nie jest białe 

A to widzisz nigdzie się nie chwalił ;) Trzeba go pomęczyć o aktualizacje tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...