Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie sprężyny do A4 B8 (amortyzatory 1BL)


yamowy

Rekomendowane odpowiedzi

[Audi A4 B8, 3.0 TDI, quattro, PEŁNY S-LINE, amortyzatory 1BL]

Cześć,

pomóżcie biednemu w potrzebie... Mam problem z zawieszeniem z tyłu. Gdy jadę z 2 lub 3 osobami to prawy tył wydaje okropne dźwięki dla uszów. Byłem na 3 serwisach i na 3 stacjach kontroli pojazdów. Wszystkie stacje kontroli pojazdów po testach (naciąganie, sprawdzanie "łomem" itd stwierdziły, że wahacze oraz amortyzatory są w porządku i nie ma żadnego problemu z nimi. Tak samo jako 3 serwisy, komplet wahaczy oraz amortyzatorów sa w porządku, ale... 1 serwis powiedział mi, że sprężyny z tyłu z prawej strony są tak wyrobione, że aż zwoje tych sprężyn uderzają o siebie i to może być ten nieprzyjemny dźwięk. 

I to może być prawda, ponieważ prawy tył siedzi inaczej niż lewy, nie wsadzę zapałki z prawej strony. 

Jak mogę dobrać odpowiednie sprężyny? Mam numery katalogowe sprężyn po VINie sciągnięte, ale... NIE DOSTANĘ NIGDZIE PRZODU, a chcę zmienić 4 na raz aby mieć pewność, że auto będzie "poziomo siedziało".

Nr katalogowe:

8K0 411 105 EC PRZÓD

8K0 511 115 HD TYŁ

Czy EIBACH Pro Kit będzie odpowiednio siedział? 

 

BŁAGAM WAS, POMÓŻCIE, do 09.06 muszę coś z tym zrobić bo wyjeżdżam 600 km i nie zdzierżę tego hałasu. 

A4 B8.jpg

Edytowane przez yamowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i jak z tematem, troche stary juz post ale dopiero zalazlem. Jakie dales w końcu sprezyny? Sam mam 1bl i chcę dac inne sprezyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...