Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana oleju w S-Tronicu ABC użytkownika


Kevirek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, aki napisał:

Witam

Zbliża się wymiana oleju w skrzyni w Stronic 7 biegowy (Audi A4 B9 AVANT Sline)

Dzwoniłem do firmy Palka zajmującej się serwisem skrzyni automatycznych, powiedzieli mi że koszt wymiany oleju, filtrów, i cała robota z tym będzie trwała 1 dzień i kosztuje 2600 zł.

Czy na śląsku macie sprawdzony warsztat który ogarnął by wymianę? I jakie koszty w chodzą w grę? Podana cena nie jest trochę nad wyraz?

Dzięki za opinię i polecenie :)

Zgłoś się do chłopaków z TurboExpert VAG z Siemianiowic Sl. Ogarniają tematy S-tronica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem olej w stronic przy przebiegu 110k, wcześniej przy 60k olej wymieniał serwis

skróciłem interwał bo sprawdziło się to co piszecie, serwis nie wymienia filtrów tylko sam olej...  2 filtry były ori z datą produkcji samochodu..

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Zbliża mi się serwis S-tronic, auto jest jeszcze na gwarancji, ale zastanawiam się czy jechać do ASO i robić wg. ich "uproszczonej" procedury, czy lepiej poza ASO zrobić "pełny" serwis?
Czy możecie ewentualnie polecić kogoś na dolnym śląsku, kto może to zrobić "zgodnie z procedurą ASO" żeby nie stracić gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz stracić gwarancję, dopytaj czy mogą wymienić też filtry za dopłatą,
dojdzie też uszczelka więc znając ceny aso może być drogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś ile oleju kupić do wymiany statycznej i jak wygląda procedura wymiany? Chce to ogarnąć samemu.

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogę wymienić olej przy 51tys przebiegu mieszkam w Niemczech i niestety w pobliżu nie ma żadnego godnego warsztatu dlatego bede niebawem w pl i bym wymienil zna ktoś może Gliwicach albo okolice dobry warsztat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Podepnę się do tematu.

Czy ktoś z szanownych może podesłać namiary na jakiś sprawdzony serwis w Warszawie lub mazowieckim, chcę wymienić olej w S-Tronicu, A4 B9 2017 3.0 diesel, nie mam pojęcia jakie oznaczenie ma skrzynia.

z góry dziękuję!

Edytowane przez Anon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Anon napisał:

Cześć, 

Podepnę się do tematu.

Czy ktoś z szanownych może podesłać namiary na jakiś sprawdzony serwis w Warszawie lub mazowieckim, chcę wymienić olej w S-Tronicu, A4 B9 2017 3.0 diesel, nie mam pojęcia jakie oznaczenie ma skrzynia.

z góry dziękuję!

Ty masz pewnie tiptronica. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

218KM z tego co wiem STronic

poza tym mam 7 biegów a Tip ma chyba 8

zrobiłem program na 280KM i 500NM

Edytowane przez Anon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2021 o 22:07, gibondarek napisał:

Witam, poleci ktoś jakiś serwis w Krakowie lub okolicach do wymiany oleju w s-tronicu?

hej Darek i co wymieniałeś olej ,jaka cena mam prawdopodobnie identyczne auto i silnik 150 KM  DEUA  czy ktoś wie jaką mogę mieć skrzynie biegów  ? pozdrawiam Krzysiek

Edytowane przez marjak71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marjak71 napisał:

hej Darek i co wymieniałeś olej ,jaka cena mam prawdopodobnie identyczne auto i silnik 150 KM  DEUA  czy ktoś wie jaką mogę mieć skrzynie biegów  ? pozdrawiam Krzysiek

.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaki olej , jakie filtry i jaką  uszczelka do skrzyni biegow stronic audi a4 b9 ? Nr Vin WAUZZZF42JA086688. Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...