Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b7 przekladka kierwonicy z a3 8p problem


adeksus89

Rekomendowane odpowiedzi

witam ! kupilem kierownice 3 ram.  z a3 2008r tu pojawil sie problem , myslalem ,ze wszystko pojdzie jak z platka okazalo sie ,ze moja poduszka rowniez z kierownicy 3 ramiennej nie pasuje do tej z a3 , wiec jestem zmuszony kupic poduszkę do tej kiery tu pojawia sie pytanie czy wszystko bedzie dzialać ? potrzebuje inna wiazkę ? mam juz okablowanie specjalnie pod multifunkcje ale nie wiem czy nie bedzie potrzebne inne i jak ze zwijakiem? czy tez jest potrzebny z a3 8p ? czy bedzie pasował z a4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adeksus89 napisał:

witam ! kupilem kierownice 3 ram.  z a3 2008r tu pojawil sie problem , myslalem ,ze wszystko pojdzie jak z platka okazalo sie ,ze moja poduszka rowniez z kierownicy 3 ramiennej nie pasuje do tej z a3 , wiec jestem zmuszony kupic poduszkę do tej kiery tu pojawia sie pytanie czy wszystko bedzie dzialać ? potrzebuje inna wiazkę ? mam juz okablowanie specjalnie pod multifunkcje ale nie wiem czy nie bedzie potrzebne inne i jak ze zwijakiem? czy tez jest potrzebny z a3 8p ? czy bedzie pasował z a4 ?

Nie pasuje wiązka z a3 do taśmy z b7 poza tym kierownica zobacz ma 3 wysiecia więc nie pasi pod taśmę bo w zwijaku jest taki dzyndzel po którego wciśnięciu można kręcić kołem. Lepiej kupić kiere z b7 i wszystko gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z kierownica z a4 b8 bedzie pasować ? p&p? specjalnie zamowilem nowy zwijak i okablowanie poduszki pod multi f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie kierę z Q5 a to jest dokładnie ta sama kiera co w A3 i wszytko pasuje

 Jeedyna rzecz to ten dzyndzel w taśmie trzeba wyjąc bo faktycznie  kiera ma wycięcie z innej strony.

Poza tym wszystko pasuje i działa bez przeróbek łącznie ze zmianą biegów z kiery mutifuncją pod RNSa itp...

Z tym że wiązkę podesłał mi Sieman razem z poduszką więc pasowała bo pewnie była już dobrana

 

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to bez zmiany poduszki sie nie obejdzie. ktory dzyndzel? jakies foto pogladowe? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Robero321 napisał:

Ja mam u siebie kierę z Q5 a to jest dokładnie ta sama kiera co w A3 i wszytko pasuje

 Jeedyna rzecz to ten dzyndzel w taśmie trzeba wyjąc bo faktycznie  kiera ma wycięcie z innej strony.

Poza tym wszystko pasuje i działa bez przeróbek łącznie ze zmianą biegów z kiery mutifuncją pod RNSa itp...

Z tym że wiązkę podesłał mi Sieman razem z poduszką więc pasowała bo pewnie była już dobrana

 

Miałem wiązke multi z a3 /A5 i za cholere nie pasuje pod taśmę z b7. Wiązka mą całkowicie inne kolory naboi oraz zosmieszczenie w poduszce a żeby wpiąć wiązke airbaga pod taśmę z b7 trzeba by kostkę docinać może w q5 jest inne rozwiązanie także to chyba za duża rzeźba jeśli chodzi o bezpieczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak montowałem to nie rzeźbione było nic poza wyjęciem trzpienia z taśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostkę w wiązce poduszki od środka trzeba delikatnie naciąć plastik żeby weszła w taśmę z b7 i wtedy wejdzie.  Po prostu ma inaczej wyprofilowane te wypustki. Nie jest to żadna ingerencja i nie ma wpływu na bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...