Skocz do zawartości
IGNOROWANY

demontaż tylnej szyby i ponowny montaż


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiecie może jaki w przybliżeniu będzie koszt demontażu szyby tylnej w AVANCIE? Kupiłem klapę i patrzę, że demontowana była szyba i Ktoś nie umiejętnie ją kleił i zostawił białe paski w czarnych bocznych punktach, w dodatku nie założył uszczelki szyby. Białe plamy to pikuś, ale chciałbym wstawić tą uszczelkę. Mam drugą klapę z taką uszczelką i chciałbym, żeby z tej klapy przełożyli do mojej i ponownie ją poprawnie skleili. Wiecie w przybliżeniu jaki będzie koszt takiej operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szpakuziom napisał:

Witam, wiecie może jaki w przybliżeniu będzie koszt demontażu szyby tylnej w AVANCIE? Kupiłem klapę i patrzę, że demontowana była szyba i Ktoś nie umiejętnie ją kleił i zostawił białe paski w czarnych bocznych punktach, w dodatku nie założył uszczelki szyby. Białe plamy to pikuś, ale chciałbym wstawić tą uszczelkę. Mam drugą klapę z taką uszczelką i chciałbym, żeby z tej klapy przełożyli do mojej i ponownie ją poprawnie skleili. Wiecie w przybliżeniu jaki będzie koszt takiej operacji?

Jak wygląda ta uszczelka szyby? Bo ja w sumie mam z tyłu oryginalną szybę, ale pod spodem mam szparę, a  winnym samochodzie widziałem tam właśnie jakieś wypełnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie wypełnienie tej szpary w okół szyby. Dam chyba czarny silikon i po temacie. :) Szyba jest IGŁA, więc raczej nie będę jej specjalnie dla tej uszczelki demontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...