Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Trzabylo jakas fotke strzelic kolektora i jak to jest zamontowane .Ile mial kucy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: dudi75 25 Maj 2009, 20:27

Cytat: aniolek 25 Maj 2009, 11:15

Cytat: dudi75 23 Maj 2009, 06:37

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje kox

to moze spot integracyjny z dzieciakami...

Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne cool1

Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka kox Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami cool1

heheh to no to mniej wiecej przedzial ten

moj ma 5,5,wiec nie jest zle kox

to kiedy to kinderparty :) haha jakby co to ja tez biore swoja dzidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku zakupiles furaka ? Moze splodzimy jakiegos grila , zyje tu ktos :decayed:

jeszcze nie :angry: i nie jest lekko, oglądałem 2,5 Tdi 180ps ale padaką sie okaza. grill tak tak tak jestem za tylko kiedy?? w niedziele jadę w polskę szukać 4ki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:21_________________________________________________a jak Ci się na 18" jeżdzi Dudi?? zawieszenie już zmieniłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinku zakupiles furaka ? Moze splodzimy jakiegos grila , zyje tu ktos :decayed:

jeszcze nie :angry: i nie jest lekko, oglądałem 2,5 Tdi 180ps ale padaką sie okaza. grill tak tak tak jestem za tylko kiedy?? w niedziele jadę w polskę szukać 4ki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:21_________________________________________________a jak Ci się na 18" jeżdzi Dudi?? zawieszenie już zmieniłeś??

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi, zawieszenie przychodzi po niedzieli , co do grila to ja tylko w wekend :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi

Co ty wiesz o zabijaniu :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi

Co ty wiesz o zabijaniu :tongue4::polew:

o zabijaniu w sumie nic :kox: zalozyles wieksze tarcze na przod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie :/ Nie moge sie doczekac miesiac na paczke z jarzmami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Leonard_II u nas organizacja siada i ciężko się zebrać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem chetny , na jakiegos grila :cool1: a co do organizacji w naszym rejonie to faktycznie porazka :wallbash: .Marcinku kupiles juz cos :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Dudi jeszcze :wallbash::wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mogę coś ładnej sztuki trafić-już kilka o0glądałem B6 ale jak będzie jednak chyba B5 bo straszną kasę za 6 chcę. jutro na śląsk chyba pojadę może się coś trafi w końcu. pokaż jak tam furka z glebą wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Dudi jeszcze :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mogę coś ładnej sztuki trafić-już kilka o0glądałem B6 ale jak będzie jednak chyba B5 bo straszną kasę za 6 chcę. jutro na śląsk chyba pojadę może się coś trafi w końcu. pokaż jak tam furka z glebą wygląda

jeszcze nie zalozylem gwintu :confused4: brak czasu, moze za tydzien :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...