Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

a może w Starachowicach na lubiance??,ładny zalewik można grillować no i oczywiście pogoda lux :naughty:

Najlepiej podjechać tam od drugiej strony - od strony lasu :naughty: Tylko trzeba uważać na różnych niebieskich lub zielonych miśków, bo tam zdaje się jest zakaz wjazdu i mogą się czepić :wink4:

Jedzie ktoś z Ostrowca w niedzielę do Kielc na spota :?:

A z TST jedzie ktoś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Kielcach spotkamy się tylko z Flejem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Kielcach spotkamy się tylko z Flejem :polew: :polew: :polew:

:naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 16:01_________________________________________________Dobra, jadę :cool1:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 16:01_________________________________________________Aha, weźcie ze Sobą trochę gotówki bo przywiozę gadźety klubowe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesołych świąt ismacznegojajka koledzy i koleżanki oczywiście!!![br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:32_________________________________________________dudi jakbyś znalazł jakieś ciekawe zawieszenie (nowe) w dorej cenie daj znać- jeszcze raz :oklaski: :oklaski: :oklaski: za fele-prezentują się zaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesołych świąt ismacznegojajka koledzy i koleżanki oczywiście!!![br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 14:32_________________________________________________dudi jakbyś znalazł jakieś ciekawe zawieszenie (nowe) w dorej cenie daj znać- jeszcze raz :oklaski: :oklaski: :oklaski: za fele-prezentują się zaje...

[/quote

Dzieki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYJE TU KTOŚ?? :)

idzie długi weekend pogoda ładna wiec może jakiś spocik w sobote byśmy zorganizowali??? np na brodach z grillem i wodą w tle :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻYJE TU KTOŚ?? :)

idzie długi weekend pogoda ładna wiec może jakiś spocik w sobote byśmy zorganizowali??? np na brodach z grillem i wodą w tle :) :) :)

No wlasnie jestem za . Kiedy komu pasi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iedziela nie jest zła :good:

dudi obniżyłeś już autko?? u mnie im dłużej nie chce się sprzedać tym większąmam ochotę go obniżyć i jakąfelgę mu założyć :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iedziela nie jest zła :good:

dudi obniżyłeś już autko?? u mnie im dłużej nie chce się sprzedać tym większąmam ochotę go obniżyć i jakąfelgę mu założyć :wallbash:

Niedziela moze byc :good:

Autka jeszcze nie obnizylem ,mordowalem sie z turbina bo chcialem zalozyc od BRD ktora okazala sie okropnym szrotem autko musi narazie tak stac :confused4: brak kasy bo w maju mam komunie coreczki i pare ysiecy na nia wydam :gwizdanie:

Mysle ze cos w niedziele wypali z tym grilem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedałem było ciężko ale w końcu sprzedałem moje autko :banan3: :banan3: -zaczynam akcję zakup kontrolowany- jak byście słyszeli albo widzieli A4 2000r 1,9 s-line najlepiej albo jakąś bogatą wersję dajcie znać!!! :a4fan::a4fan::a4fan: tylko i wyłącznie i coupe za tyś euro na sezon chcę zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...