Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" decayed bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę. smiley
haha tylko nie wiem co obsługa powie na grila obok dystrybutora

potrzebuje jakiejś sugestii co do fachowej i niedrogiej wymiany oleju w ostrowcu lub okolicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fotelu kierowcy :wallbash: gdzieś musiałem zawadzić jak wysiadałęm-rrrrrr

.

Dobre... Też mam dziurkę w fotelu kierowcy i też szukam jakiegoś speca, żeby mi to naprawił ;)

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:14_________________________________________________

potrzebuje jakiejś sugestii co do fachowej i niedrogiej wymiany oleju w ostrowcu lub okolicach

Jakiś czas temu wymieniałem u Jeremiego Pałki (sklep ma przy Rynku, ul. Nowa 1, a zakład na Długiej 40). Ale ceny samej wymiany oleju Ci nie powiem, bo u mnie poszły wtedy wszystkie płyny, filtry itd. Chociaż poszukam rachunku, może jest to rozpisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 22:14_________________________________________________

potrzebuje jakiejś sugestii co do fachowej i niedrogiej wymiany oleju w ostrowcu lub okolicach

najlepiej to samemu niedość że za darmo to jeszcze wiesz co wlewasz :tongue4: a jak jesteś leniwy no cóż zostaje warsztat. Zauważ, że niektóre sklepy sprzedające olej wymieniają go za free tzn. w cenie oleju policzona jest wymiana np. w sklepie na słowackiego czy na żabiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również jestem ze Starachowic. Na spocik się piszę ale nie wiem czy w tą sobotę mam czas - żona zabiera auto do pracy :(

Oczywiście co do miejsca to się dostosuję :) Parking na Targowej fajne miejsce...

Akurat mam potrzebę podpięcia pod kompa :)

pozdrawiam kolegów z rejonu i będziemy w kontakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha tylko nie wiem co obsługa powie na grila obok dystrybutora

Tylko ten parking jest za stacją więc kawałek od dystrybutora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się spotkać przy stacji i jechać na brody. Tam będzie cisza i spokój i nikt nie będzie się gapił i dowalał że to jego parking (stacji) i grilla sobie spokojnie zrobimy.

Wymianę oleju polecam na bałtowskiej w Ostrowcu. Po prawej stronie zakład Zenon Fojcik. Godny polecenia, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zakład, ja tam wszystko wymieniam. tam olej za darmo wymienią jak u mich kupisz. ostatnio za 127 zł razem z filtrem.

tam bym z tym Quattro podjechał dudi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zakład, ja tam wszystko wymieniam. tam olej za darmo wymienią jak u mich kupisz. ostatnio za 127 zł razem z filtrem.

tam bym z tym Quattro podjechał dudi

Dzieki :good: za info mysle ze kolega Mariobros tu zaglada od czasu do czasu wiec z korzysta z twojej informacji :>[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 16:58_________________________________________________Koledzy troche siniegu nam napadalo :confused4: mysle ze sie nie przestraszycie i na spota dotrzecie :naughty: Jest tak jak ustalalismy sobota godz.15 Brody kolo stacji CPN ,puzniej mozemy gdzies przejechac w inne miejsce .Czyli na 100% beda;

1 dudi

2 puczak

3 krawcu11

4 Syket

5 Krysiiek ???

6 PIWO

7 froger34

8 cajun

9 walo

10 mARCIN607

11 grochu ???

Ciekaw jestem kto wymieknie i nie przyjedzie :gwizdanie: niech da znac wczesniej zeby bylo wiadomo ilu nas bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOŻE BYŚMY SIĘ W NIEDZIELE SPOTKALI?! w imprezę rodzinną mnie wpakowali w sobotę[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 20:58_________________________________________________widzę że brak odzewu :) spróbuję może po drodze podjechać co by pierwszy spot bokiem nie przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MOŻE BYŚMY SIĘ W NIEDZIELE SPOTKALI?! w imprezę rodzinną mnie wpakowali w sobotę[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 20:58_________________________________________________widzę że brak odzewu :) spróbuję może po drodze podjechać co by pierwszy spot bokiem nie przeszedł.

Jak nie dasz rady to trudno , kiedys sie napewno stykniemy :wink4: . Ale faktycznie zero odzewu ciekawe czy wogole ktos przyjedzie :gwizdanie: w Kilelcach tez wiekszosc sie zapowiadala a przyjechala polowa :gwizdanie: Ja bede na 100% :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij do nas to ja wpadne do was :polew: . O 15 zobaczymy co z tego wyjdzie , widze ze i tobie tez ciezko idzie ze zbieraniem ekipy na spota :naughty: . No i naprawiles licznik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie bo nie było czasu ale przynajmniej autko trochę poskładałem. Zobaczę czy dam radę na 15-stą ale się postaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni ma nikogo :thumbdown:

ja mam tą imprezę w kielcach, to jak dobrze pójdzie na trasię sie miniemy grzanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na niektórych odcinkach jako pług będziesz robił na twoim zawieszeniu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pewnie nie dam rady, bo wypadł mi wyjazd do stolicy i wrócę dopiero w niedzielę :(

Trudno :confused4: do nastepnego razu :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...