Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć posiadam od pół roku a4 b7 1.8T BFB. W aucie dużo rzeczy przerabiam z wyposażeniem bo jak wiadomo w tym silniku często bieda i bardzo dużo korzystam z forum. Jesteście wielcy i można sie tu wszystkiego dowiedzieć. A z auta jestem zadowolony choc myśle nad chipem na 190 kucy ponieważ te 163 czasami brakuje ?

Edytowane przez _marcin_891

Witam serdecznie!

Tomek ze śląska a dokładniej z Bytomia. Od dziś szukam dla siebie pierwszego Audi a dokładniej a4 b8. Mam nadzieję iż to forum mi w tym pomoże :)

Auta jeszcze nie ma ale klub już jest! :) Obecnie śmigam Fiestą S oraz Suzuki SX4.

Do zobaczenia na forum!

,,,

45 minut temu, k232 napisał:

Siemka ;)

Jak suzuki się sprawuje? : D

świetnie, bo w wersji 4x4 i silnikiem 2.0 w benzynie. Wersja amerykańska. Przed nabyciem A4 będzie na sprzedaż :D

Dużo rzeczy się psuje? Części drogie? :D

siemanko, ja i moja biala dama dziekujemy za przyjecie do grupy. Do zobaczenia na spotach w Warszawie ??

IMG_20180604_130555_385.jpg

,,,

18 godzin temu, k232 napisał:

Dużo rzeczy się psuje? Części drogie? :D

Nie dużo się psuje, standardowe naprawy eksploatacyjne. Ceny tak jak w innych autach. Mam nadzieję iż w Audi będzie podobnie :D

17 minut temu, Tomaaaa napisał:

Coś bym Ci powiedział ale i tak nie uwierzysz , poczytasz o audi to sam doświadczysz ?

3 godziny temu, k232 napisał:

nie strasz :) czytam forum i trochę tego jest :) ale chyba zależy na co trafisz..

Witam wszystkich serdecznie :)

Mam na imię Kamil, mieszkam obecnie we Wrocławiu. Mój obecny pojazd to A6 C5 1997r 1.8T. Przedtem byłem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 97r. 1.8 ale miała bliskie spotkanie z passatem ?
Trafiłem na to forum z moim autkiem ponieważ forum a6klub powoli chyba dobiega żywota, mało ludzi skłonnych do pomocy czy chociaż dyskusji ?

Także, witam i pozdrawiam ?