Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czas na nowe ubezpiecznie. Co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kończy  mi się polisa na autko mam wykupione oc ac nw oraz ochrona zniżek i assistance. Gdzie najlepiej teraz szukać ubezpieczenia.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem w PZU (tylko OC ) wyszło mnie nie całe 800zł.

Tak mi wyliczyła Pani najtaniej spośród innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też ostatnio pytałem się o ubezpieczenie to wyliczyli mi 800zł samo oc z nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat samochody i dom mam w Gothaer teraz to chyba wykupiła Compensa i za 3.0TDI ok1000 OC i ok1000 AC na raty ze znizkami i bez szkodowa jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelicz mBank, to samo co AXA ale mi wyszło prawie tysiąc taniej  taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli ktoś jest na etapie poszukiwania OC w rozsadnej cenie to niech sprobuje z tym kodem w link 4 "CITI5336" kod na -20% zniżki. Może komuś pomoge pozdrawiam i szerokości ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2019 o 17:23, Daniel85 napisał:

to niech spróbuje z tym kodem w link 4 "CITI5336" kod na -20% zniżki.

No ja z tym kodem właśnie brałem na oba auta ;) i jak zwykle co roku migracja z axa do link4 :P

Wyszło mi naprawdę korzystnie w link4 - za VW Polo 350 zł, za A4 B6 392 zł :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie zbliża mi sie przedłużenie nowego OC ma ktoś jakieś kody rabatowe ????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2021 o 17:49, rodoindo napisał:

też z tej porównywarki korzystam przy szukaniu, chyba mają największą bazę ubezpieczycieli i dosyć szybko da się przebrnąć przez procedury i potem sobie wykupić ubezpieczene https://www.mfind.pl/

 

Tiaaa.... Podaj pełne dane osobowe, kontaktowe, żeby dowiedzieć się o cenach polis. Do piekła z taką porównywarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w mubi fajna oferta ze zwrotem 150zł na konto po zakupie polisy, sam skorzystałem i żałuję że też wcześniej się tym nie zainteresowałem, bo do polo kupiłem za 320 na link4 a do audi za 400 - 150 zwrotu ?

Bonus 150 zł za zakup polisy w Mubi!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie przy zakupie przez mubi wyszło 535 zł za 3 litrową benzynę w Warszawie minus to co Kamil napisał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Robero321 napisał:

Umnie przy zakupie przez mubi wyszło 535 zł za 3 litrową benzynę w Warszawie minus to co Kamil napisał ...

Jakim cudem w WWA znalazło Ci za 535 :shock3: Ja robiłem ostatnio porównanie i za 900 na wygwizdowie miałem najtańsze :eusathink:

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie w tym NW i jeszcze jakieś kiepawa ale zawsze asistance  czyli holowanie w przypadku dzwona..

Możliwe że zniżki mam maxymalne bo żona robiła dla swojego pierdolotka to wyszło jej prawie 3setki więcej niż gdyby był zarejestrowany i ubezpieczony na mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...