Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8t BFB odma ?


mugolina

Rekomendowane odpowiedzi

No i h..,zamówiłem zaworek w ASO,odebrał mi kolega bo nie miałem jak i właśnie odebrałem od Niego po drugiej zmianie i okazuje się że nie sprawny,puszcza powietrze w dwie strony. I jak teraz można porównać te zapewnienia że Topran to syf a ASO jest super. Najgorsze że potrzebuję na jutro samochód a w ASO nie mieli od ręki tylko na zamówienie. Ktoś wie jaki mogę jeszcze założyć zamiennik w miarę dobry bo w sklepie motoryzacyjnym jutro do południa jeszcze mi sprowadzą a samochód choćby nie wiem co to muszę mieć na jutro. Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w tym samym temacie - mam zamiar czyścić odmę proszę o info jak sprawdzić zaworek (rozumiem że jest w trójniku poniżej kolektora - przepuszcza w jedną stronę) ale bardziej mnie interesuje jak sprawdzić ten grzybek koło napinacza łańcucha  za pokrywą zaworów bo u mnie w obie strony jest przelot powietrza - jak on ma działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, franc8 napisał:

bo u mnie w obie strony jest przelot powietrza - jak on ma działać

Membrana ma być cała i jak zatkasz któryś z króćców to przy zasysaniu powietrza przez drugi otwór będziesz słyszał jak ona pracuje i się przytyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaworek w trójniku jak już tam będziesz grzebał zawsze można profilaktycznie wymienić. Tym bardziej jak nigdy tam nikogo nie było, pozakładać fajniejsze opaski ślimaki, żeby w przyszłości dało się tam dostać też bezproblemowo :D 

Grzybek od odmy raczej uszkodzeniu nie ulega, ale po latach może być zabity masełkiem, więc czyszczenie na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...