Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie


daniel1704

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam warsztatu na podkarpaciu , który zainstaluje mi dobrą instalację gazową do mojej bestii. Dobrą mam na myśli bez zbędnych oszczędności, ale i bez nadmiernej rozrzutności bo samochód swoje lata ma .

Dane samochodu:

A4 B6 1.8 T Sedan Quattro (wer. Bex) 190 km rocznik 2003. Przebieg ok 200 000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, daniel1704 napisał:

Szukam warsztatu na podkarpaciu , który zainstaluje mi dobrą instalację gazową do mojej bestii. Dobrą mam na myśli bez zbędnych oszczędności, ale i bez nadmiernej rozrzutności bo samochód swoje lata ma .

Dane samochodu:

A4 B6 1.8 T Sedan Quattro (wer. Bex) 190 km rocznik 2003. Przebieg ok 200 000 .

MultiSerwis Niwiska lub Walcergaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na lpg forum i tam znajdziesz wszystko co Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiseriws w Niwiskach albo w Manastercu też masz dobry warsztat, goście się znają na rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na forum lpg. pan Paweł z Walcergaz nie odbiera telefonów. Ma ktoś kontakt na tego Pana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warsztat w Pogwizdowie mega sobie ludzie chwalą, także wal tam śmiało, ponoć gość ma na prawdę łeb w tym co robi. ;)

Jutro próbuj bo dziś już ma zamknięte i wyłączony tel, nie wiem czy w soboty robi ale spróbować można :D

Ewentualnie jak chcesz bliżej Sanoka to masz tutaj:

http://autogazprzysieki.pl/ tel. 601 973 178

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Przysiek nie polecam, mi zepsuli instalację.  Skusiłem się mapką z LPG forum i sie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Pan Paweł telefon miał wyłączony. Będę próbował w poniedziałek. Zwróciłem uwagę, że w wielu miejscach jego instalacje są chwalone za precyzyjne wykonanie i wzorowe dostrojenie. Myślę, że powierzę mu moja audiczkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, daniel1704 napisał:

Dziś Pan Paweł telefon miał wyłączony. Będę próbował w poniedziałek. Zwróciłem uwagę, że w wielu miejscach jego instalacje są chwalone za precyzyjne wykonanie i wzorowe dostrojenie. Myślę, że powierzę mu moja audiczkę .

Z tego co wiem (kolega robił u niego swoje Volvo T5) to jak każdy dobry monter LPG ma strasznie dużo roboty, czeka się dość długo. Dodatkowo coś tam nie do końca sprawdził jak trzeba i zanotował instalację do niesprawnego auta. Okazało się że nie trzyma  seri  i kompresja  mizerna, kolega musiał  silnik wymienić. Dużo robi po godzinach, montuje na podzespołach LPG tech. Z tego co pamiętam jak ja do niego dzwoniłem to dwa miesiące czekania i proponował: Baracudy 130 i reduktor KME gold

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ogólne wnioski bo w temacie lpg jestem kompletnym laikiem?  Poleca Pan ten warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniel1704 napisał:

Jakie ogólne wnioski bo w temacie lpg jestem kompletnym laikiem?  Poleca Pan ten warsztat?

Ewentualnie podjedź jeszcze na Malowniczą 5 w Rzeszowie, stagowski serwis i gość na prawdę fajnie robi instalacje, wszystko zakłada na pojedynczych wtryskiwaczach itp. nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rzeczowej rozmowie z Panem Pawłem. Niestety termin oczekiwania jest dość długi ale warto poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, daniel1704 napisał:

Jestem po rzeczowej rozmowie z Panem Pawłem. Niestety termin oczekiwania jest dość długi ale warto poczekać.

Na kiedy masz termin u Pawła?

Byłeś na ul. Malowniczej w Rzeszowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, daniel1704 napisał:

9 sierpień br.

A na drugie pytanie coś napiszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie nie byłem bo z Panem Pawłem rozmawiałem telefonicznie.  Nie opłaca mi się jechać 150 km w jedną strone by sie spytać o gaz. Pan paweł miał akurat na warsztacie 1.8 t wiec jest na bieżąco z tymi silnikami audi a na tym mi zalezy najbardziej.  Jeden haczyk trzeba przyjechac wcześniej przebadać stan silnika u Pana Pawła bo nie podejmie sie założenia w niesprawnej jednostce. Dla mnie to tylko objaw profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, daniel1704 napisał:

W Rzeszowie nie byłem bo z Panem Pawłem rozmawiałem telefonicznie.  Nie opłaca mi się jechać 150 km w jedną strone by sie spytać o gaz. Pan paweł miał akurat na warsztacie 1.8 t wiec jest na bieżąco z tymi silnikami audi a na tym mi zalezy najbardziej.  Jeden haczyk trzeba przyjechac wcześniej przebadać stan silnika u Pana Pawła bo nie podejmie sie założenia w niesprawnej jednostce. Dla mnie to tylko objaw profesjonalizmu.

Widać po akcji z moim znajomym, sprawdzenie silnika to teraz u niego sprawa obligatoryjna (i bardzo dobrze).

Ze swojej strony proponuję zrobić ci komplet logów przez założeniem instalacji, będziesz pewny że nie jedziesz w ciemno 150 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywista sprawa. Silnik był już sprawdzany komputerem i wszystko jest ok . Mimo wszystko pojawie sie u pawła przed montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...