Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Dziękuję za przyjęcie do grupy. Jestem z Krakowa.

Moje Audi to S4 3.0 TFSI z 2017 roku.

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

Witam wszystkich

Spoiler

mam problem od paru dni moje audi a4 b6 2.0 benzyna z rana niechce odpalać od strzała muszę kręcić dłuższy czas a jak w końcu zapali to kopci na biało , siwo , jak już zapali to pracuje normalnie , swieci się czek na desce poprzedni właściciel mówi ze to katalizator się swieci ze jest do wymiany , proszę o pomoc co to może byc za nim pojadę do warsztatu i skasują mnie furmankę pieniędzy pozdrawiam

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam wszystkich. Jestem z Zamościa, od niedawna mam A4B7 1.9 BKE i już wykorzystałem pomoc opisaną w tematach na forum. Zarejestrowałem się, bo chciałem dodać kilka słów (wskazówek) i spostrzeżeń od siebie w tematach które przerobiłem i przerobię. Jak dotąd: wymiana zderzaka, przyciemnienie szyb i lamp, podłączenie ori radia Concert 2 (przez CAN z licznika), odwodnienie pod aku (po ulewie wiadro wody się zbierało) i jakieś tam mniejsze sprawy. A w planach program na 140KM.

Edytowane przez optim

Cześć

Jestem z Pruszcza Gdańskiego i niedawno stałem się posiadaczem A4 B6 z końca 2002r (modelowo 2003). Auto nabyte w miarę okazyjnie, ale jak wiadomo - nie ma nic za darmo. Także w tym przypadku pojawiają się pewne problemy, z którymi - mam nadzieję - pomożecie mi się uporać.

Przeszedłem do Was z forum vwgolf.pl gdzie dość dużo swego czasu się udzielałem, posiadając jedno z moich poprzednich aut - VW golf  2.  Więc, jeżeli ktoś ma jakieś pytania dotyczące Golfa, a w szczególności mk2 (myślę, że znam go dość dobrze - swapy, modyfikacje itp.) to śmiało, zadawajcie pytania.

Witam wszystkich,

Na imię mam Bartek, jestem z dolnego śląska, forum obserwuję już od jakiegoś czasu z racji na to, że obecne A4 to nie moje pierwsze audi :) Mam nadzieję skorzystać z Waszej pomocy a i dać też coś od siebie :P

,,,

Mam nadzieję że z Waszą pomocą rozwiąże swoje problemy z autem.

Mam audi a4 b6 2007r.

Spoiler

I chce zmienic radio z audio concert eu b7 na jakies fajne radyjko kupilem pionierka z navi i brakuje mi jakiegos kabla zeby polaczyc ftyczke od oryginalnego radia do wiazki od nowego radia. Czy moze mi ktos powiedziec co to mam kupic?

Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Resztę znajdziesz na forum.

,,,

5 godzin temu, Pan czesiu napisał:

ftyczke

Siemka ftyczka hahaha : D :facepalm:

Edytowane przez k232