Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klapa bagażnika nie otwiera sie z zewnatrz


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kilka pytań a nie wiem jaki dział 
Kupiłem a4 b8 i zauważyłem kilka nieprawidłowości.
1. MMI Jak ją spolszczyć albo przełączyć chociaz na język angielski ?

2. Jak odebrac rozmowe przychodząca ? mam sparowany telefon ale żeby odebrać rozmowę muszę wyciągnąć telefon z kieszeni ? kierownica 3 ramienna MULTI 
3. Otwieranie szyb z pilota nie działa mi da sie to jakoś zakodować żeby można było pilotem z dala opuszczać szyby nawet w żony a3 z 99 roku działą to bez problemu :)
4. Nie działa mi otwieranie klapy bagażnika z przycisku na klapie ale PRZYCISK DZIAŁA bo jak juz otworzę klapę i mam ja w górze i wcisne przycisk to słychac ze silniczek pracuje ale jak zamkne rygiel to przycisk na klapie nie reaguje o co chodzi ? pewnie jakieś zabezpieczenie ? bo nie sadze zeby cos było uszkodzone 

Dziekuje za informacje 
Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też mam problem z bagażnikiem nie wiem.o co chodzi, u mnie jest tak że z pilota otwiera się bagażnik z guzika na drzwiach też i jak otworze klapę to przycisk załącza mechanizm a jak tylko zamknę zamek czy to klapę zamknę czy śrubokrętem zamknę rygiel to już guzik nie reaguje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamd69 napisał:

I co Panowie z tymi klapami? Rozwiązanie jest?

U mnie winna była wtyczka od przycisku na klapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie vcds rozwiązał problem ? kodowanie zmienione i hula jak talala była włączona "blokada bagażnika w korku" coś takiego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam problem z klapa bagażnika tzn nie otwiera się wgl z przycisku w aucie, z pilota i bezpośrednio z klapy. Jedynie mogę ją otworzyć poprzez klamkę od środka bagażnika... Czy to jest problem z modułem komfortu w bagażniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie w vcds jest ta opcja do wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był identyczny problem !!!!!  Okazało się, ze przez 3 lata użytkowania auta żyłem ze świadomością uszkodzonego przycisku i otwierałem z pilota. A wczoraj wieczorem bawiłem się mmi i wszedłem w CENTRAL LOCKING tam trzeba dać na jednej opcji off i działa ???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...