Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik temperatury 1.8


k232

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, arteq93 napisał:

Na pewno masz sprawny termostat i pompę? Zanim zaczęły się problemy z temeraturą nie spuszczałeś płuny chłodzącego? Męczyłem się kiedyś z temperaturą w ADR. Mechanik wymienił mi termostat na nowy ale nie odpowietrzył układu bo "panie, Vagi same się odpowietrzają". Okazało się jednak że nie zawsze same. I tak też było w moim przypadku.

A kto to wie, heh :D

Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje.

Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, k232 napisał:

A kto to wie, heh :D

Temperatura jest okej jak się jeździ ale po zgaszeniu i po ponownym odpaleniu już idzie po za 90 stopni i dopiero jak się jedzie to się temperatura normuje.

Pompę wody da się sprawdzić w jakiś sposób czy tylko wymiana?

Wykręcić termostat, zleje sie płyn przy tym i jak włożysz palce to możesz sprawdzić czy ten  plastikowy wirnik nie pękł i  obraca się luźno lub jest na wykończeniu.  Jak dobry to zalać z powrotem używając lejka z sitkiem najlepiej żeby pozbyć się ew jakiś brudów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, k232 napisał:

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Wiązka z kablami ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MM1311 napisał:

Wiązka z kablami ok? 

Tak, błędu nie ma i wszystko oprócz temperatury działa okej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k232 napisał:

Założyłem teraz czujnik febi zielony i jutro sprawdzę jak będzie dalej źle to zrobię termostat.

Termostat też wymieniałem wtedy co czujnik.  Nie sprawdziłem tego mi pisałeś,zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebaoo2 napisał:

Termostat też wymieniałem wtedy co czujnik.  Nie sprawdziłem tego mi pisałeś,zapomniałem.

To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2018 o 03:56, k232 napisał:

To sprawdź przy najbliższej jeździe ile Ci pokazuje na kanale 49 na klimatroniku?

Też jutro zerkne i Ci odpowiem, ale na wskazówkach temperatura nigdy nie sięgała powyżej 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tetrisek napisał:

Też jutro zerkne i Ci odpowiem, ale na wskazówkach temperatura nigdy nie sięgała powyżej 90

Czekam na info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...