Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

prowadzę rozmowy z Fmic.pl odnośnie kupna kilku zestawów gotowych montażowych do 2.0 TFSI b7 oraz 1.8T B6, zaczęli robić ładne rabaty, póki co mam 4 chętnych, po weekendzie planuje finalizować zamówienie. Piszę z ciekawości, czy jest może ktoś tu chętny kto się przymierza, zastanawia nad kupnem, jest okazja w większym pakiecie dorwać w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dragster151 napisał:

Ile taniej będzie ? 

Myślę, ze 1000 zł za zestaw jesteśmy w stanie wynegocjować. Flansza map sensor w prezencie, dostawa gratis.

 

EDIT:

Jeżeli chodzi o 1.8T to bez rabatu jest zestaw za 849zł, mam póki co jednego chętnego, na pewno cena będzie niższa, 7 z przodu.

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Dragster151 napisał:

Ja byłbym chętny do 1.8t, oczywiście z fajnym rabatem :) do b7 podejdzie mam nadzieje ? 

Wydaje mi się, że jak najbardziej. Ale wysłałem maila z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie fajnie jakby zadeklarowaly sie faktycznie osoby mocno zainteresowane wtedy kolega Holmatro dopyta o konkretna cene w poniedzialek i bedzie konkretne info wtedy jak ktos potwierdzi zakup to przelew do niego i zamawiamy zestawy. To jest taki szybki last minute ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holmatro - tak jak się umawialiśmy - dla mnie 100% jeden zestaw do BEXa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dayd_4 napisał:

Holmatro - tak jak się umawialiśmy - dla mnie 100% jeden zestaw do BEXa.

Jesteś kolego już na liście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - czy pasuje to p&p do a4b6 1.8t? Słyszałem, że nie zawsze idealnie pasuje. Pytanie numer dwa, do jakiej mocy ogarnia ten ic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Noix napisał:

A ja mam pytanie - czy pasuje to p&p do a4b6 1.8t? Słyszałem, że nie zawsze idealnie pasuje. Pytanie numer dwa, do jakiej mocy ogarnia ten ic?

Tak to wyglada jesli chodzi o 550x230x65 do B7 TFSI :

60EA864E-4EA9-4D07-A7AF-9BEDAA48D534.jpg

 

Natomiast przy 550x180x65 ( dedykowany do 1.8T) nie ma konieczności żadnego rezania. Ewentualnie delikatne podcięcie plastiku przy lewym nadkolu zeby równo się ułożył dolot od turbo. Mam marne zdolności warsztatowe a wiem ze to naprawde prosta sprawa. Najtrudniejsza kwestią przy tej operacji jest tak naprawde ściągnięcie i założenie zderzaka.. ?

 

Jezeli celujesz w ponad 400 koni to moze byc mało, jeśli nie, to bez obaw. 

 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tematem nie wiem czy jest sens az takiego wycinania belki a dokladniej jej przodu z racji tego ze icek i tak jest gorna czescia zasloniety przez blende z tablica rejestracyjna wiec chyba lepiej tylko tyl wyciac na glebokosc jakis 2 cm no z tego co widze u siebie to pomiedzy belka a skraplaczem w najwezszym miejscu jest niecale 6,5 cm czyli tyle ile ma icek ale to juz jak kto woli ;)

Grzesiek dawaj mi jutro znaka na priv na czym negocjacje stanely i co, powiedzieli w sprawie obejm i flansz

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak jak Michał pisze.

I tak blenda/rejestracja trochę ogranicza dopływ powietrza na fmic. 

Wystarczy podciąć z tyły belkę na głębokość ok. 2 cm i ewentualnie górę i dół belki z tyłu zagiąć/ukształtować żeby struga powietrza kierowana była na fmic (taką kierownicę powietrza zrobić :D)

W zupełności taki zabieg wystarcza,

BTW. no i tą małą chłodniczkę płynu wspomagania trzeba przenieść np. puścić niżej.

Pozdrawiam

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@black4 jak zwykle masz racje, nie śmiem dyskutować :D 

Poszło zapytanie o ilość zestawów którą mi tu przez weekend i w PW przedstawiliście, chłopaki z fmica zaczynają się drapać po głowie w kwestii ceny, jadę na jezioro, mam kaca, czekam na telefon od nich, będę tu informował indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu po prostu przećwiczyłem temat na swoim i nie ma co już koła na nowo odkrywać.

To kuruj się po weekendzie!

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎09‎.‎06‎.‎2018 o 09:27, HOLMATRO napisał:

 

A więc tak ,po rozmowie ,z założycielem tematu i jego aprobacie ,żebym naisał tutaj swoja propozycje ,pisze :)))

 

panowie ,oferuje wam jako profesjonalny warsztat wykonujący doloty i wydechy ,możliwość wykonania takich kompletnych zestawów montażowych FMIC w waszych autach .

 

ja spawam doloty z aluminium ,eliminująć do minimum ilość złączek silikonowych ,oraz wspawuje bezpośrednio w dolot przyloncza pod map sensor ,oraz wszelkiego rodaju krócce .  

normalna cena u mnie za taką usuge wraz z montażem ,to 2500 pln i w skład tego wchodzi ,zakup po mojej sronie nowego fmic ,aluminium ,silikonow i opasek ,oraz wyspawanie tego na aucie i montaż ,co gwarantuje idealne spasowanie .

 

oczywiście gdyby ktoś z klubowiczy poswiecil czas i udostepnil swoje auto ,na wyspawane kilku kompletow ,to ,mysle ze realna cena za taki zestaw ,już gotowy do wysylki wyniosla by około 2000-2100 pln   oczywiście osoba która by udostepnila auto miała by od razu w tej cenie montaż .

 

i taka akcja musiala by być naprawdę zaplanowana i indywidualnie pod każdy model silnikowy ,jeżeli ma być dobrze .

 

panowie zapraszam do dyskusji ...

 

PS .dzięki HOLMARTO

Edytowane przez bartez80
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to sie panowie przedstawia :

3F37374F-FE40-49FB-AA69-585AE323A4CB.jpeg

za 1.8 T wychodzi 766 zl całość. 

Rozumiem ze mam potwierdzać ?

w zamówieniu ujęci sa : daglas, ja, dayd_4, Noix, Dragster151

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...