Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamówienie grupowe zestaw montażowy FMIC 1.8T, 2.0TFSI


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, marcin4x4 napisał:

wykorzystasz tylko FMIC i może dwa sylikony.

 

Conajmniej 4 - turbo wyjscie, ic wejscie, ic wyjscie, przepustnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem wszystkie przelewy, kasa zbiorczo poszła już do fmica,  oni już to pakują - każdy dostanie paczkę na swój własny adres, jeśli chodzi o tych których zestaw nie przekroczył 1000 zł udało mi się jeszcze załatwić darmową dostawę dla was. I jakieś fanty firmowe, typu kubek albo logowane prezerwatywy.. dajcie dzieciom albo pijcie z tego kawę w garażu ?

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HOLMATRO napisał:

logowane prezerwatywy

A dla Nas nie zalatwiles ? Czyli idziemy w rozród :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, daglas napisał:

Conajmniej 4 - turbo wyjscie, ic wejscie, ic wyjscie, przepustnica. 

wszystko zależ od średnicy rur i elementów składowych zestawu, ja część robiłem na 63mm więc żaden sylikon nie pasował. Wasze zestawy są inne, w moim nie było miejsca na map sensor, nie było odcinka od turbo a przy przepustnicy musiała zostać ori guma. Mimo wielu maili i telefonów, nikt w firmie nie wiedział jak to poskładać, nie znali nawet zawartości zestawu. 

Całość za 500 zł oddałem koledze, sam sobie poskładał i jest zadowolony (zastosował klej do głowic).

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, marcin4x4 napisał:

wszystko zależ od średnicy rur i elementów składowych zestawu, ja część robiłem na 63mm więc żaden sylikon nie pasował. Wasze zestawy są inne, w moim nie było miejsca na map sensor, nie było odcinka od turbo a przy przepustnicy musiała zostać ori guma. Mimo wielu maili i telefonów, nikt w firmie nie wiedział jak to poskładać, nie znali nawet zawartości zestawu. 

Całość za 500 zł oddałem koledze, sam sobie poskładał i jest zadowolony (zastosował klej do głowic).

 

Nie byl Ci pisany los tunera :D

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Panowie dostałem wszystkie przelewy, kasa zbiorczo poszła już do fmica,  oni już to pakują - każdy dostanie paczkę na swój własny adres, jeśli chodzi o tych których zestaw nie przekroczył 1000 zł udało mi się jeszcze załatwić darmową dostawę dla was. I jakieś fanty firmowe, typu kubek albo logowane prezerwatywy.. dajcie dzieciom albo pijcie z tego kawę w garażu ?

super, czekam na paczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, daglas napisał:

Nie byl Ci pisany los tunera :D

temu kopie rowy :P jak to określił sprzedawca "inni jakąś sobie radzę" i wyjebane ;]

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przyszło, ladnie wszystko zapakowane, dali gratis kubek, brelok, mega duże wlepy i podkładke pod mysz oczywiście wszystko z logiem firmy ;)

Edytowane przez Dragster151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki policzcie ile macie obejm i czy dali też flansze pod map sensor.. bo u mnie i daglasa za mało a flansz nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to skoro sa 3 gumy to powinno byc 6 obejm. Ale oni dopuszczaja uzywanie elementow z seryjnego zestawu. Nie wiem jak jest w 1.8t ale u Nas z Grześkiem w 2.0tfsi obejmy sa zintegrowane z gumami wiec fizycznie niema mozliwosci ich rozczepic chyba ze calkowicie rozpinajac i wyginajac jakos by wyszlo ale to robienie lipy wiec juz tam Grzesiek nasmarowal maila o obejmy no i flansz tez nie wyslali. Niech reszta sprawdza czego brak.

Co do rurek i gum niech zerknie ktos kto juzby rozbieral 1.8t i wie gdzie jest wejscie do sprezarki i do przepustnicy to bedzie mogl okreslic czy rurki sa wszystkie

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Chłopaki policzcie ile macie obejm i czy dali też flansze pod map sensor.. bo u mnie i daglasa za mało a flansz nie ma. 

fota co ja dostałem do 1.8t

obejm jest 6, flanszy nie ma. w którym miejscu powinno być miejsce na gniazdo mapsensora tak w ogóle?

4ea59025d2de1037.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u Ciebie obejmy ok.

Podejrzewam ze u Ciebie powinno byc na tym dlugim odcinku tej dluzszej rurki ale najlepiej jak bedziesz skladal to zobaczysz gdzie Ci wypada tak zebys na luzie kostke do czujnika pozniej zapial

Swoja droga niezly tam balagan maja :)

Edytowane przez daglas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musze czekać na flansze i tak planowałem dopiero w okolicach wakacji zakładać :P oczywiście gratisy firmowe też dali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Noix napisał:

Czyli musze czekać na flansze i tak planowałem dopiero w okolicach wakacji zakładać :P oczywiście gratisy firmowe też dali

Jak ktos bedzie zakladal z tych osob co maja 1.8t to popros zeby Ci fotke przeslal gdzie flansze wspawali to sobie to zrobisz zanim przod rozbierzesz. Wakacje juz sa ;)

Pozdro z Hiszpani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartez80 napisał:

ja wspawywalem ostatnio flansze pod map sensor ,bezpośrednio w FMIC

Ryzykowna sprawa, oni sa tak zagubieni ze nie wiem czy wiedzieli by gdzie wspawac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś wiadomo na temat flansz? doślą czy jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...