Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie w kabinie


golabek008

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi z 1995r. Jak mi wiadomo sterowanie oświetleniem kabiny w przypadku otwarcia drzwi jest z pompki centralnego. Pompka na 2 kostki. Jeśli chodzi o podświetlanie to jest tylko lampka podsufitki i nie ma lampek w drzwiach. U mnie nie działa podświetlenie, działa tylko w wypadku przekręcenia kluczyka z zapłonu na 0 zaswieca sie lampka podsufitki i gasnie po 10-15s. Najlepiej jakby ktoś poratował schematem kabli ktore idą z pompki i gdzie one idą i z czym się łączą. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód sterujący podświetleniem po otwarciu drzwi w lampce to czarno/zielony (prawdopodobnie bo na schematach akurat w tej części nie jest opisany)

Dalej idzie do 6-cio pinowej kostki (ciemno brązowa, przy nogach kierowcy ) na pin 2

Dalej idzie jako brązowo/ biały do punktu A29 gdzie mostkuje się resztą przewodów sterujących lampkami po otwarciu drzwi. 

Następnie wchodzi do 10-cio pinowej czarnej kostki w nogach pasażera na pin 7. 

Dalej już idzie do pompki (biało/brązowy) na kostkę 12-to pinową pin 12 i 6

 

Pytanie teraz takie

W pozycji "1" światło pali?

Skoro po kluczyku oświetlenie działa to raczej przyczyny szukalbym w krańcowkach drzwi, które powinny aktywować oświetlenie po otwarciu drzwi 

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze jak bede mial troche czasu czy cos nie jest poprzepinane. Tak na pozycji jeden dziala oraz gdy wyl zaplon.  Czyli do pompki idą tylko dwa brązowo/biale tak? Wiem ze do pompki ida nawet trzy takie. Na 2 z nich jest + a na jednym -

Edytowane przez golabek008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem przyczyne. Okazało sie że mostek byl rozlutowany pod siedzeniem pasazera. Zamykam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...