Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nakładki na pedaly


marc1n

Rekomendowane odpowiedzi

Montował ktoś nakładki na pedały zamienniki te z allegro w cenie ok 190-230zł? Jak z montażem tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamontowane i są ok :)
Nakładki pedałów warto podgrzać w gorącej wodzie to  łatwiej się zakłada, a do zamontowania podstopnicy trzeba zdemontować plastik i dźwignię otwierania maski po lewej stronie (jest gdzieś tu opis na forum)
A tak to wygląda przed i po :)
wai6E9F.tmp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamówić z aliego :) około 80zika Trochę śmierdzą na początku ale to mija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z ali nawet spoko trochę widać, że to chiny ale za około 60zł nie ma tragedii. Montaż zajmuje 5 min i nie trzeba niczego demontować tak na prawdę wystarczy lekko odgiąć ten boczny panel i wysunąć go z podstopnicy bo jest dość miękki. Montaż podobnie tylko w druga stronę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie do tych, którzy montowali zamienniki... Zamówiłem na alli, po 3 tygodniach przyszły, wczoraj zamontowałem i niby wszystko ok, ale...  Nakładka na pedale hamulca jest coś za luźna. Gaz i sprzęgło ładnie siedzą, a hamulec mam wrażenie, że zaraz wyleci... Też macie taki luz? Czy moja nakładka jest jakaś wadliwa...

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2018 o 18:12, Tomek_091019 napisał:

Panowie, pytanie do tych, którzy montowali zamienniki... Zamówiłem na alli, po 3 tygodniach przyszły, wczoraj zamontowałem i niby wszystko ok, ale...  Nakładka na pedale hamulca jest coś za luźna. Gaz i sprzęgło ładnie siedzą, a hamulec mam wrażenie, że zaraz wyleci... Też macie taki luz? Czy moja nakładka jest jakaś wadliwa...

Też mam u siebie te z ali i przy zakładaniu miałem obawy co do hamulca, ale pod nogą nie było czuć luzu a z czasem dopasował się jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...