Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piasta tylna a4 b5 quattro


janeksroka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!
Poszukuję numeru piasty tylnej prawej do a4 b5 w wersji quattro, a najlepiej gdyby ktoś znał sklep, który sprzedaje taką część.
Silnik 1.8 ADR, 1996 rok. Wersja europejska

Mechanik sprawdzał we wszystkich większych sklepach i są inne. Ogólnie bardzo ciężko o dostępność.

Piasta ma niecałe 120mm średnicy i 90mm głębokości/długości.

Czy warto kupić używaną piastę/zwrotnicę? Używana zwrotnica kosztuje ok. 100pln, a piasty nowe od 200, te które są dostępne, ale nie pasują.

Dzięki wielkie za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trochę późno, ale dodam swoje "pinć groszy" do tego tematu. W moim quattro podczas wymiany łożyska okazało się, że piasta została... Pocięta przez poprzedniego właściciela w celu zdjęcia łożyska. Telefon, vin i obdzwaniam sklepy. Jeden 1800zł, drugi ponad 2000zł... Po całym dniu odbijania się od sprzedawców wkurzyłem się, zadzwoniłem do Audi z Warszawy i... 330zł brutto! Tylko trzeba było czekać około 2-3 tygodni na przesyłkę z Niemiec. Ale wg mnie warto. Przy okazji zakupiłem org. ezektor do APR (org jest tylko 4 dyszki droższy od zamiennika, więc wg mnie także warto go dokupić).

 

Kontakt do nich z proformy, jaką otrzymałem:

AUTO SPECIAL SP. Z O.O.
Adres : 32-085 Modlnica Modlniczka ul. Prof. Adama Rożańskiego 28-30
Oddział: SOBIESŁAW ZASADA WARSZAWA
04-111 Warszawa, ul. Grochowska 163
NIP 632-000-05-94

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Leito ;) To jest najgorsze, że nie ma tej piasty w zamienniku, chociaż do przodu robi chyba każdy jeden producent. U mnie też pasowałoby wymienić jedną z tyłu, ale zastanawiam się jeszcze nad opcją używanej i lekkim przetoczeniu, bo 330zł to jednak spora kwota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...