Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WYmiana zwykłych foteli na S LINE


ChinQuan

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. chcialbym sie dowiedziec co musze zmieniac jesli przełozylbym zwykle fotele na fotele z sline ? z tego co wiem samo przelozenie foteli to nie problem ale co z elektryka ? Teraz nie mam sterowanych elektrycznie. Jakie sa koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sline też są regulowane manualnie, wszystko zależy od tego jakie fotele masz teraz i jakie chcesz wrzucić. Czy z pamięcią, grzane, full elektryką itd. Jeżeli wrzucasz w takiej samej opcji tylko, że  sline to są tylko do przekładki i nic nie trzeba kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz fotele sportowe, manualne, z podgrzewaniem i regulacją podparcia odcinka lędźwiowego a chciałbyś włożyć fotele s-line (również sportowe) tylko np. z pełną elektryką to nie ma żadnego problemu - jest miejsce pod fotelami na dodatkową kostkę - wystarczy wszystko wpiąć i działa jak fabrycznie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 19:19, Blackforrest napisał:

Jeżeli masz fotele sportowe, manualne, z podgrzewaniem i regulacją podparcia odcinka lędźwiowego a chciałbyś włożyć fotele s-line (również sportowe) tylko np. z pełną elektryką to nie ma żadnego problemu - jest miejsce pod fotelami na dodatkową kostkę - wystarczy wszystko wpiąć i działa jak fabrycznie:) 

czyli powiadasz, że samochód ma już pociągnięta orginalnie wiazke elektryczna pełną? wystarczy kupic fotele i wpiąć w kostkę?
A co jeżeli moje fotele nie mają żadnej elektryki fabrycznie? też powinienem miec taka kostkę wyprowadzoną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Damis16 napisał:

czyli powiadasz, że samochód ma już pociągnięta orginalnie wiazke elektryczna pełną? wystarczy kupic fotele i wpiąć w kostkę?
A co jeżeli moje fotele nie mają żadnej elektryki fabrycznie? też powinienem miec taka kostkę wyprowadzoną ?

Tak, wystarczy wpiąć jeśli teraz masz el. regulację lędźwi przy manualnych fotelach. Jeśli tego nie masz, to nie masz kostki i musisz zrobić instalację pod el. fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2018 o 18:19, Blackforrest napisał:

Jeżeli masz fotele sportowe, manualne, z podgrzewaniem i regulacją podparcia odcinka lędźwiowego a chciałbyś włożyć fotele s-line (również sportowe) tylko np. z pełną elektryką to nie ma żadnego problemu - jest miejsce pod fotelami na dodatkową kostkę - wystarczy wszystko wpiąć i działa jak fabrycznie:) 

Przepraszam za taka pozna odpowiedz. Ja mam zwykle fotele manualne. uparzyłem sobie fotele sline manualne tez tyle ze ledzwie sterowane. brakuje mi tej kostki jakby czerwonej. Czy tam wystarczy pociagnac + i - tak ? A co gdybym kupił fotele full elektryka ? Albo sterowane elektrycznie bez grzania. tam kable sa poprowadzone? Czy wtedy juz musze kombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...