Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła przeciwmgłowe działają zawsze z przodu i z tyłu jednocześnie


dliwski

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu mam ten problem - kiedy włączam tylko przednie przeciwmgłowe jest ok, natomiast włączenie tylnich włącza jednocześnie przednie (zarówno lampki na przyciskach jak i lampy na zewnątrz). Znacie to? Co z tym zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z mojej b5 było tak samo, na raz świeci tylko przód na dwa i przód i tył. 

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne... Wystarczy spojrzeć na włącznik świateł. Pociągniecie do siebie raz - włączasz przód, dwa razy przód, który się już pali + tył. W sumie to logiczne bo po co Ci włączać same tylne światła przeciwmłgowe skoro je włączasz tylko jak widoczność jest poniżej 100 metrów, a przód możesz włączyć dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tez mi się wydawało, ze to normalne, ale pierwszy raz nie chcieli mi podbić przez to przeglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy na te przeglądy jeździcie... O looooosie. Niech zajmą się lepiej układem hamulcowym i kierowniczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2018 o 09:18, Makale napisał:

To normalne... Wystarczy spojrzeć na włącznik świateł. Pociągniecie do siebie raz - włączasz przód, dwa razy przód, który się już pali + tył. W sumie to logiczne bo po co Ci włączać same tylne światła przeciwmłgowe skoro je włączasz tylko jak widoczność jest poniżej 100 metrów, a przód możesz włączyć dużo wcześniej.

W B5 nie ma pokrętła, przeciwmgielne są włączane przyciskami osobnymi :) Ale swoją drogą może podaj adres tej stacji, co by inni omijali idiotów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...