Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wariujące wycieraczki b5 sedan lift


Jacktdi99

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuzszego czasu po przekreceniu stacyjki wycieraczki chodza jak chca i tak samo sie zatrzymuja, po przeszukaniu inf zabrałem sie za poszukiwanie przekaznika wycieraczek ponoc takowy znajduje sie pod kiera  nr 377 niestety nigdzie go nie moge zlokalizować ,(bezpiecznik jest ok) załaczam fotki jak to u mnie wyglada dodam tylko ze audi jest 99rok

czy mozliwe ze jakis inny przekaznik za to odpowiada?? prosze o inf 

20180617_143149.jpg

20180617_143216.jpg

Edytowane przez Jacktdi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz uszkodzony przekaźnik. Zrób podmiankę na chwilę to się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUz zdemointowałem ten przekaznik dziekuje bardzo za inf sprobuje na poczatek go podmienic na inny ,

co do ksenonow ... a nie sa to czasem soczewkowe halogenowe??  , nie mam nawet spryskiwaczy chyba ze bylo cos kombinowane kiedys

 

POdmieniłem nowy przekaznik i niestety dalej wariują tak samo , rozumiem ze kolejna czynnosc to dobranie sie do manetki kierownicy co chyba nie jest łatwe??  , tak czy inaczej to ten nr przekaznika po wyciagnieciu wycieraczki nie działały ale.... spryskiwacze  normalnie 

Edytowane przez Jacktdi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było coś kombinowane. Zmień manetkę, często ona jest przyczyną usterki. Do zmiany trzeba kierownicę targać. Filozofii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie, możliwe,że ścieżki w silniczku wycieraczek w podszybiu trzeba przeczyścić bo nie stykają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...