Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 domykanie szyb z pilota


tomak45

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum,muj problem polega na niedziałajacym domykaniu szyb pilotem,prubowałem aktywować zamykanie zamka centralnego po przekroczeniu 15 khm i teraz nie działajami teszyby

POMOŻECIE ???...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie chce Ci się szukać a jest to opisane co najmniej w kilku jak nie w kilkunastu miejscach na forum....

 

Najprostszym sposobem aktywowania szyb np po rozpięciu aku jest  na włączonym zapłonie przyciśniecie przycisku od szyby w dół i trzymanie tak około 10 do 15 sekund bez przerwanie nawet jak zjedzie do końca dalej trzymasz bez przerwanie  potem dajesz do góry i nie puszczając też trzymasz z 15 sekund tak robisz z każdym oknem oczywiście ze sterownika  drzwi kierowcy i powinna się uruchomić funkcja domykania z pilota...

 

domykanie zamka musisz zrobić z vaga trzeba przekodować moduł masz to też opisane w wielu miejscach więc nie będę robił pier**l*ka i powtarzał w koło macieju

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Mianowicie mam problem z zakodowaniem szyb z pilota. Po kodowaniu szyb vagiem domykanie szyb z kluczyka działa jak i otwieranie, ale pilotem już nie da się ani zamknąć ani otworzyć . Zastosowałem się do powyższej instrukcji ale nie przynosi to efektu jakieś sugestie  pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymanie otwierania szyb nic nie dało,

 

Mam VCDSa  17.1 czy jak nigdy nie kodowałem takich szybek to dam rade jak by mi ktoś pomugł jakiś fachowiec ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taki problem że ja miałem aktywne podnoszenie szyb z pilota tylko chciałem vcdsem uaktywnić blokowanie zamka po przekroczeniu 15KHM i od tej pory przszestały działać szyby z pilota (otwieranie i domykanie) jak mam je z powrotem przywrucić pomocy ??????????????????

Mam VCDS do własnego użytku 17.1 ale nie znam sie tak dobrze na tym kodowaniu pomożecie   ?????????????????????...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2018 o 16:42, tomak45 napisał:

POMOŻECIE?????

 

20180624_155901.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY KTOŚ MI POMOŻE WŁACZYĆ OTWIERANIE SZYB Z PILOTA VCDSEM ??????????.....POMOCY

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdięcia z mojego VCDsa czy tam może jest domykanie i otwieranie pilotem bo ja jestem troszke zielony w tych sprawach ,u mnie w Audi działo otwieranie z pilota tylko jak chciałem zakodować blokade przy  15 kmh to chyba bez przypadek jakoś wyłaczyłem tą funkcje ,jak ją przywrucić   ???...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...