Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przedniej szyby


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć moja przednia szyba dostała kamieniem i zastanawiam się czy brać ori uzywke w dobrym stanie czy nową nordglass za 370 zł z montażem? Ma ktoś nordglass i czy może się wypowiedzieć o tej firmie? Czytałem na forum trochę że szybko się rysuje i zniekształca obraz ale posty były sprzed 3 lat więc może coś się zmieniło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od dwoch lat i jedyne co to trochę gorzej działa czujnik deszczu (zbyt czuły). W stosunku do nowki pilklingtona którą mialem wczesniej jakoś strasznie jakością nie ustępuje, na pewno nie rysuje się bardziej. Pilklington strzelił mi po dwóch latach od kamyczka. Generalnie polecam nowy zamiennik bo widoczność (szczegolnie brak refleksow nocą) będzie dużo lepsza. Jeśli masz ori kilkunastoletnią to na bank jest mocno porysowana i wymiana na inną używaną nie ma sensu. Tez balem sie nordglassa ale nie mialem wyboru bo wymiana była z ubezpieczenia na szyby. Po wymianie (poza trochę czulszym dzialaniem czujnika) jest wszystko ok.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 2 nordglassa i nie moge złego słowa powiedzieć. Pierwszy wytrzymał 4 miesiące i znowu dostałem kamyczkiem pojechałem i wymieniłem ponownie na nordglasa. Na obecnym jeżdzę już 2 lata i nie zauwazyłem zeby coś szybciej się rysował.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...