Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie podczas ruszania


piotr8989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem tzn jak chce ruszyć i mam skręcone kola w lewo lub ruszać pod górką z pierwszego biegu to tak trzęsie szarpie autem tak jakbym ruszali z 3 jak dodam więcej gazu przy ruszaniu silnik na większe obroty wejdzie to nie czuć zbytnio w tędy tego szarpanina i to nie zawsze tak się dzieje czy może mi ktoś podpowiedzieć co to może być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od wizyty na stacji i sprawdzeniu zawieszenia... bo przy skręconych kołach, to może któryś banan ma luzy, być może też dwumas daje o sobie znać. Poczytaj jak sprawdzić zużyte koło dwumasowe, najlepiej jadąc pod górkę na 5 bieg i gaz w podłogę i sprawdzasz czy wtedy będzie telepało autem... chodzi o to by wygenerować duże obciążenie dla silnika/skrzyni... 

I TAKA UWAGA MODERACYJNA, UZUPEŁNIJ PROFIL, TAK BY BYŁO WIADOMO JAKIEGO AUTA DOTYCZY PROBLEM - ROCZNIK, SILNIK ITD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil-vag napisał:

Zacznij od wizyty na stacji i sprawdzeniu zawieszenia... bo przy skręconych kołach, to może któryś banan ma luzy, być może też dwumas daje o sobie znać. Poczytaj jak sprawdzić zużyte koło dwumasowe, najlepiej jadąc pod górkę na 5 bieg i gaz w podłogę i sprawdzasz czy wtedy będzie telepało autem... chodzi o to by wygenerować duże obciążenie dla silnika/skrzyni... 

I TAKA UWAGA MODERACYJNA, UZUPEŁNIJ PROFIL, TAK BY BYŁO WIADOMO JAKIEGO AUTA DOTYCZY PROBLEM - ROCZNIK, SILNIK ITD...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...