Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pływak


Barszczyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukałem tematu ale nie mogę znaleźć , mianowicie kupiłem pływak na wymianę , wiem ze jest umiejscowiony gdzieś w bagażniku ( avant) , lecz nie wiem gdzie dokładnie ,jeżeli ktoś byłby skłonny mnie oświecić będę wdzięczny  za wsZelkie porady i info z gory dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plywak jest w zbiorniku obok pompy w avancie 1.8t quatro. Pod kanapa za siedzedzeniem pasazera jest pokrywa na 3 srubkach a pod nia dekiel od obudowy pompy. Plywak jest podlaczony do tego dekla. Po sciagnieciu dekla i odpieciu plywaka  jestes w stanie go wyjac bo jest na zatrzasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jamaica261 napisał:

Plywak jest w zbiorniku obok pompy w avancie 1.8t quatro. Pod kanapa za siedzedzeniem pasazera jest pokrywa na 3 srubkach a pod nia dekiel od obudowy pompy. Plywak jest podlaczony do tego dekla. Po sciagnieciu dekla i odpieciu plywaka  jestes w stanie go wyjac bo jest na zatrzasku

Pewnie w 2.0 to samo , dzięki wielkie za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 22:50, Barszczyku napisał:

Pewnie w 2.0 to samo , dzięki wielkie za pomoc 

Dokladnie to samo ale jak bedziesz cokolwiek robil to miej w baku ponizej 1/4 paliwa bo Ci wyplynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, daglas napisał:

Dokladnie to samo ale jak bedziesz cokolwiek robil to miej w baku ponizej 1/4 paliwa bo Ci wyplynie

Dzięki wezmę poprawkę na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1zcmtma.jpg

jest problem w tym białym nowym pływaku nie ma dojścia tak jak do tego na dole na obrazu do przewodów prawdopodobnie paliwowych , kupiłem pływak z takiego samego modelu o co tu chodzi bo się pogubiłem 

5zqf46.jpg

Takze nie wiem o co chodzi 

 I jeszcze jedno tam są dwa pływaki ? 

35b5h69.jpg

Z dołu miejsca na pływak od strony pasażera z gory za kierowca 

prosze o pomoc i opinie co tam się odwalą 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik w quatro jest podzielony na dwie czesci. Za kierowca jest jeden plywak ktorego koniec jest w ksztalcie kuli i sa tam tylko lrzewody paliwowe. Za pasazerem jest plywak razem z pompa paliwa gdzie plywak jest przyczepiony do obudowy pompy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...