Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki tu był wzmacniacz antenowy?


cuba1313

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problemik nie mały bo poprzedni właściciel zwinął chyba wzmacniacz antenowy i faktycznie mam słaby odbiór stacji. Auto pochodzi ze Szwajcarii i miało fabrycznie chyba rns-e, które też chcę zakupić. Po zdjęciu boczku z tyłu okazała się pusta przestrzeń. Jest wiele kostek, które to widać na foto. Czy ktoś mnie może oświecić jaki tam mógł być wzmacniacz, bo dużo jest kostek i co tam jeszcze mogło być. Za tydzień kupuje rns-e i chciałbym wszystko dopiąć to czego mi brakuje. Teraz mam radyjko 2DIN z modelu B7 i czasem się zacina, stąd moja decyzja wymiany, ale muszę zacząć od wzmacniacza anteny i anteny gps. Jaki ma kupić wzmacniacz, jaką antenę?

1.jpg

Edytowane przez cuba1313
Zapomniałem foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie są przypadkiem kostki do tunera analogowego?? Zobacz temat: 

 W pierwszym poście jest zdjęcie tunera i tam jest 2x podwójna fakra zielona i brązowa + duża kostka (u Ciebie niebieska, ponieważ jest bez osłony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej auto pochodzi od Szwajcara i być może sobie go nafaszerował jakimiś cudami, które to w owych czasach oferowało Audi. Telewizja w samochodzie to dla mnie rzecz nie potrzebna. Zamierzam rns-e dorzucić. Jaki tam mógł być wzmacniacz? Po prostu do Avant? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...