Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dywaniki welurowe


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy ktos sie orientuje gdzie moge dostac dobrej jakosci welurowe dywaniki do A4 (B6)?

W serwisie chca za komplet ponad 300PLN a mnie w sumie potrzebny jest tylko ten kierowcy bo mi sie przetarł :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro rok temu ponad komplet 80 zł.. i odradzam, albo przyjmniej tego kolesia.. Obszycia sie oderwały, otworów do zaczepiania nie ma, lekko sie szczępią boki, na szyciach przemaka jak sie mocno zamoczy itd..

Może cos lepszej jakości jest na allegro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie chca za komplet ponad 300PLN a mnie w sumie potrzebny jest tylko ten kierowcy bo mi sie przetarł

debile :twisted: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak dywaniki to tylko z zaczepami no i gumowe - łatwe w utrzymaniu czystości, żadnej zbieraniny kurzu i wilgoci, po spłukaniu wodą są jak nowe :wink:

tylko żebyśmy się zrozumieli - konkretne oryginały nie te z giełdy gumiaki jak w traktorze

ja za swoje oryginały - Niemieckie z zaczepami takie jak w salonie dałem 100 zł. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble, ja nie zdzierże gumowych dywaników w a4 :P

Jak to kompletnie nie pasuje wg mnie to szok :P

Takie fe, nie jest tak przytulnie jak wz dywanikami, które w utrzymaniu czystości są nawet chyba łatwiejsze, wystarczy wyjać, trzepnąć o płot pare razy i gotowe, po gumie woda pływa a w dywanik wsiaka i wysycha sama od siebie, dywanik zatrzymuje nieczystosci a po gumie one latają i sie wysypują..

Jak kto woli .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak wiki, kupilem ori gumowe dywaniki na Allegro i jestem zadowolony. Hincó, w lato moze i welurowe sprawdzaja sie i ladniej wygladaja ale nie w zimie, a estetyka to juz inna sprawa jak zacznie ladnie wsiakac stopiony snieg w welur albo jakies bloto :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a póżniej posty : parują mi szyby ; smierdzi mi w aucie, dywaniki pod wycieraczkami mokre - pomóżcie :exclaim: :lol:

kolego oryginalne gumowe dywaniki wygladaja estetycznie, choć nie przeczę że czysty welur ładniej, własnie ale czysty :wink:

sytuacja: deszcz błotko, wchodzisz do auta i jak bedę twoje welury wygladać, a gumowe - wodę zatrzymają, pózniej wylewasz i trzepniesz parę razy ewentualnie ścierą przelecisz i nie ma śladu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy welurowe dywaniki przemakają na wylot :exclaim: :question:

Nie jedna zima już za mną, i nigdy nie było z tym problemów..

No, ale każda sraczka swój Laxigen chwali..

Jedne i drugie majaswoje plusy i minusy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, od kiedy to PORZĄDNE dywaniki welurowe przemakają na wylot???? Zamiast żyłować kasę na badziew kup porządne dywaniki welurowe. Ja tak zrobiłem i nie narzekam: kupiłem strzyżony, gruby welur od spodu mam gumę (nic nie przemoknie), a plasticzki do mocowania sobie sam sobie zamontowałem. A co do czystości dywaników - nie mam z tym żadnego problemu: po okresie zimowym bierze się srodek do czyszczenia dywanów, spryskuje i po chwili zapodajesz karchera i dywanik jak nowy :biggrin: Mogłem zamówić dywaniki za 40-60 PLN, ale wybrałem dużo grubsze ze strzyżonym welurem i porządnie obszyte, ich cena była dwa razy wyższa, ale nie załuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale każda sraczka swój Laxigen chwali..

Jedne i drugie majaswoje plusy i minusy..

zamykam tę bezsensowną dyskusję, prawda leży po srodku jak kolega stwierdził :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...