Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 spasowanie lamp


mugolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mechanik wymieniał mi zarniki bo akurat mi się spaliły. Mówił że odkrecil lampy bo myślał że będzie je szło wysunąć. 

Teraz patrzę na auto i widzę że jedna lampa wystaje poza rant błotnika czego wcześniejnie było. Jak to usunąć ? Domyślam się że odkręcić lampę i to skorygować. 

Może ktoś napisać co dokaldnie odkręcić ? ciężko będzie to teraz dobrze ustawić ? 

20180625_114958.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

headlightscrews.jpg

 

Poluźnij śrubki i spróbuj docisnąć lampę.

Edit: tylko do nr 3 będziesz potrzebował dłuższej przedłużki i tylko nie odkręć całkiem, bo potem ciężko będzie.

Edytowane przez Marcin Lipiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marcin Lipiński napisał:

headlightscrews.jpg

 

Poluźnij śrubki i spróbuj docisnąć lampę.

Edit: tylko do nr 3 będziesz potrzebował dłuższej przedłużki i tylko nie odkręć całkiem, bo potem ciężko będzie.

Jak się dostać do śrubki nr 3 ? Tzn mechanik chyba ja wykręcil cała i zginęła. Bo wkładam klucz i nic.. 

Co trzeba rozebrać i jak się dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odkrecajac 1 2 szlo docisnąć? 

Co do 3, to moze za krótki klucz? Jeżeli nie ma śrubki, to możesz próbować jakos od gory, ale będzie ciężko. Wtedy zostaje ściąganie zderzaka i wyciągnięcie lampy. Potem masz dojscie jak na obrazku z lewej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin Lipiński napisał:

A odkrecajac 1 2 szlo docisnąć? 

Co do 3, to moze za krótki klucz? Jeżeli nie ma śrubki, to możesz próbować jakos od gory, ale będzie ciężko. Wtedy zostaje ściąganie zderzaka i wyciągnięcie lampy. Potem masz dojscie jak na obrazku z lewej. 

 

Tak, szło docisnąć. 

Śrubę trójkę musiał mi zgubić bo prawa lampę normalnie dokrecilem na drugie 3. 

A lewa nie mogłem sięgnąć czyli jej tam nie ma ?

nie mam jak ściągnąć zderzaka bo w Niemczech już jestem. Na razie podlozylem uszczelkę z dwóch stron i skrecilem na 1 i 2 a wrócę do Polski to ściągnę zderzak ale podobno później nie idzie go ustawić dobrze ?

zobaczymy co ta uszczelka da, bo światło drgalo na razie jest ok ale czy nie wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...