Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie nóg nie gaśnie po zamknięciu auta


audobot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, nie znalazłem opisanego problemu, więc zakładam temat.

 

Mam podświetlanie nóg, które nie jest instalacją ori. Poprowadzone przewody do czterech pasków LED spięte w jeden obwód. Podłączenie jest następujące:

+ plus ze śruby pod kierownicą poprzedzony bezpiecznikiem.

- masa z pomarańczowej kostki koło pedałów. Przewód brązowo-biały. Sterowanie jest z masy.

Działanie oświetlenie wygląda następująco:

1. Klapa bagażnika otwarta

Przełącznik podsufitki ustawiony na AUTO. Podczas otwierania drzwi lub odblokowania auta z pilota włączane jest światło w podsufitce oraz oświetlanie nóg.  Po włączeniu przełącznika w podsufitce na 1 włącza się tylko światło w podsufitce. Wszystko działa jak należy, zamykam drzwi oraz auto pilotem pilotem i gaśnie wszystko z wygaszaniem - jest prawidłowo.

2. Klapa bagażnika zamknięta 

Przełącznik podsufitki ustawiony na AUTO. Po zamknięciu drzwi i zamknięciu auta z pilota wszystko gaśnie (podsufitka oraz nogi) po czym nogi zapalają się z powrotem i nie gasną.  Mogę zgasić oświetlenie nóg jedynie jak ustawiam przełącznik w podsufitce na 1 albo 0 przy zamkniętym aucie (z pilota). 

Jeżeli natomiast odpalę auto gaśnie oświetlenie górne oraz nogi i przełącznikiem w podsufitce po włączeniu na 1 włączam tylko górne oświetlenie. Jak otwieram drzwi świeci dół i góra - jest prawidłowo

 

Ostatnio ściągałem wszystkie boczki drzwi oraz klapy i wiązki przewodów są fabryczne, nie widziałem żadnego kombinowania.

Czy macie pomysł co może być nie tak albo jak to obejść ? 

 

Edytowane przez audobot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...