Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Gdzie podłączyć kierunki od centralnego?


arti03lm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,,,

Proszę o pomoc, potrzebuje podłączyć kierunki do zamka centralnego, jest to centralny dokładany uniwersalny. Wszystko działa jak trzeba, domykanie okien też. Mam tylko problem podłączyć sygnalizację do kierunkowskazów aby dawały znać o zamknięciu i otwarciu auta. Szukałem probówka 12v ale wszędzie jest tylko jakby sygnał(może idzie po CAN), a z centralnego modułu elektryki wychodzą sygnały "+" oddzielnie na każdy kierunek(przód prawy, tył prawy itd...). Proszę o podpowiedź gdzie się wpiąć,miejsce kolor przewodu,jaka kostka czy numer pinu. Nadmieniam, że z tego zamka centralnego wychodzą 2 plusy na kierunki. Dziękuję za wszelkie informacje.

Moje AUDI to 2.4 V6 2002rok avant.

Edytowane przez arti03lm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dokładany alarm i też monter miał problem . Ostatecznie przy zamykaniu centralnym migają wszystkie kierunki (6sztuk) a przy alarm boczne nie migające bo nie było ich gdzie wpiąć.  Miga tylko w lampach tył i przód.    W sunie mi to nie wadzi a nawet jest lepiej bo wiem po miganiu co włączyłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale wiesz może gdzie lub pod co się podpinał z kierunkami? Już mi ręce opadają, nie wiem gdzie jeszcze szukać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem bo na ręce mu nie patrzyłem a robiłem to 5 lat temu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to dobrze, bo słyszałem że jak się patrzy na ręce to jest dodatkowa opłata haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,,,

Sprawdzałem tą rozpiskę, ale problem jest taki że nie można fizycznie połączyć np prawej strony kierunkowskazów w jeden przewód, wtedy fis  nie pokazuje która żarówka jest spalona. Z centralki mam tylko 2 sygnały na lewą i prawą stronę a z modułu wychodzi 6 odrębnych przewodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...