Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Moje pierwsze audi to a4 b5 1.8t

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam jestem tutaj nowy mam na imię Janusz ,od trzech tygodni jestem posiadaczem audi a4 2.0 TDI i chyba coraz większym fanem,mieszkam w okolicy Sieradza ale jestem zawodowym kierowcą i jeżdżę głównie po niemczech.Więc witam wszystkich.

,,,

Nazywam się Ewelina, do niedawna wierna posiadaczka innej niemieckiej marki a od wczoraj Audi A4B5 1,9 tdi.
Mam nadzieje, że znajdę tu mnóstwo odpowiedzi na nurtujące pytania :D
Pozdrawiam!

,,,

Wypada się przywitać, skoro wstąpiłem do grona szczęśliwych posiadaczy a4 b5. Dotychczas jeździłem vw passat b5 tdi afn+ag4 i wielokrotnie wspomagałem się poradami z Waszego forum, aktualnie a4q i nadal afn.

Dzięki za wiedzę, którą się dzielicie.

Pozdrawiam.

,,,

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, mam na imię Paweł jestem z okolic Klodzka (woj. Dolnośląskie) moje audi to a4 b6 1.8T BEX Quattro :) wierzę, że w waszym gronie znajdę odpowiedzi na moje liczne wątpliwości i pytania odnośnie mojej perełki. Pozdrawiam :)

Witam .

Spoiler

Miałem problem z wentylatorem klimatyzacji . Padło łożysko wiatraka . Kupiłem wentylator z modułem .

Wentylator został zmieniony z modułem. Problem jest w tym że nie włącza się klimatyzacja .  Nie działa wentylator .

Dodam że Klima nabita, wymieniony zostal tez czujnik w chlodnicy .

Moje pytanie .

Czy modol kupiony musi mieć taki sam nr jak był w oryginale?

I czy to wina modułu że nie chce włączyć się wentylator .

Audi a4 b6 1.9 tdi 130 km 2003 rok .

Czekam na odpowiedzi .

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Siemasz.

Jak jesteś z Grodziska Mazowieckiego to podjedź do chłopaków z Graftech Service GTS - http://graftechservice.pl/info-tech bez problemu ogarną Twój problem.

,,,

Witam wszystkich clubowiczów a4 ,ma a4 b5 97r 1.6 bp. , pochodzę z radlina woj.śląskie