Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne otwieranie samochodu


Pantediator

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam ogromny problem. Po pracy przestał nagle działać centralny zamek z pilota (bateria nowa, brak efektu). Wkład zamka drzwi się kręci w kółko, w jednym położeniu jakby chciało załapać ale i tak przeskakuje. Od bagażnika się nie da bo zamek zapieczony. Próbowałem otworzyć klamkę od wewnątrz ale niestety się nie da. Czy po naciśnięciu guzika przy klamce wewnątrz od otwierania /zamykania otworzą się drzwi?

 

Bardzo pilne 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw. Już kilkanaście razy mi się przydał, w szczególności jak typ zostawia auto a nie powie że się samo zamyka bo uwalony mikrostyk w zamku.

air-pump-wedge.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2018 o 18:05, Kykv napisał:

Ja mam taki zestaw. Już kilkanaście razy mi się przydał, w szczególności jak typ zostawia auto a nie powie że się samo zamyka bo uwalony mikrostyk w zamku.

air-pump-wedge.jpg

Co to jest i jak to działa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Arek8888 napisał:

Co to jest i jak to działa? :)

Jak sie nie myle wtykasz to nie napompowane miedzy drzwiery potem pompujesz odchylasz je od ramy i drutem robisz reszte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...