Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pęknięta sprężyn tył


lukasz51237

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zauważyłem przed chwilą, że mam pękniętą sprężynę z tyłu z lewej strony. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was wymieniał samodzielnie sprężynę z tyłu w B6. Ile jest z tym roboty i czy trzeba je wymieniać parami. Ewentualnie czy może ktoś z okolicy ma na sprzedaż jakieś używki w dobrym stanie.  Sprężyny z sedana są takie same jak w kombi?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. sprezyny , amory wymiania sie tylko parami. kupowalem 3 miechy temu kayaby sprezyny u dzika z forum dobral pod auto. Ogolnie jestem zadowolony 250zl 2 sztuki, nowe ori 2sz 900zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps dodam ze kupujac uzywke to tez nie wiadomo jaka juz jest ubita, a wiadomo te auta maja juz swoje lata. zawieche 1be czy 1ba masz? a sprezyny dobierasz wagowo. twoje ori maja kropki kolorowe na sprezynie i takich bys musial szukac uzywek jesli nowe zamienniki to pisz do dzika z forum to ci dobierze po auto

Edytowane przez hidden22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hidden22 napisał:

ps dodam ze kupujac uzywke to tez nie wiadomo jaka juz jest ubita, a wiadomo te auta maja juz swoje lata. zawieche 1be czy 1ba masz? a sprezyny dobierasz wagowo. twoje ori maja kropki kolorowe na sprezynie i takich bys musial szukac uzywek jesli nowe zamienniki to pisz do dzika z forum to ci dobierze po auto

Zawieszenie mam 1be. Kolory kropek chyba mam niebieskie i białe.

A powiedz mi jak się dobrać do tego tyłu i to rozebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat oddalem to mechanikowi. 50zl za tyl zaplacilem...ale z tego co wiem trzeba odkrecic amora i jakis wachacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana sprezyn poszla w miare spoko,trzeba rozkrecic lacznik stabilaiatora i dol amorka,sciagacze sa mimo to potrzbne,sroby oryginalne zastapilem o polowe krotsze gdyz nie ma duzego pola manewru,+dluga rura i kolega o duzej wadze by mogl wahacz odchylic do dolu    z forum audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...