Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Toruń gaz


slawomir273

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ja w B5 1.8 i w B6 2.0 zakładałem gaz w Chełmży ok 20 km od Torunia. I w obu samochodach byłem zadowolony, co prawda musiałem się przypominać o  korekty map gazu  ale w rezultacie wyregulowali jak trzeba, i do sprzedaży hulało. Lecisz przez Grzywnę do Chełmży, przejeżdżasz przez tory jedziesz brukiem (kocie łby) prosto, dojeżdżasz do parku musisz go objechać dookoła tak jak byś chciał wrócić do Torunia i wtedy po prawej stronie w takim długim wjeździe zakładają. Są dość długo na rynku bo w B5 zakładany gaz był 10 lat temu. A w B6 jakieś 4 lata temu. 

Pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie Piotra Zasadowskiego w Grudziądzu. Niby to kawałek, ale warto, bo człowiek zna się na rzeczy i generalnie wszyscy zadowoleni, sprawdź sobie instalację optima na najlepszych w tej chwili wtryskach barracuda i poczytaj sobie opinie o serwisie np. tu:

https://dobrymechanik.pl/mechanicy/grudziadz/auto-mechanika-gazowe-instalacje-piotr-zasadowski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź do Lubicza, podobno najlepszy gazownik w kuj-pom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1000% polecam tak jak Jędrek mówi - Auto-flesz, ulica Henryka Orszta 11, Lubicz Górny. Telefon 56-6782021. Auto zostawia się u nich zawsze na dwa dni.  Właśnie po to, żeby odebrać je wyregulowane i sprawne. U mnie w domu już 4 auta zrobione u nich, u znajomych dużo więcej i każdy może polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...