Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycie pompy przy skręcie w lewo


Blue663

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

przychodzę trochę z nietypowym autem bo AUDI A3 8l, a niestety na forum tego modelu ciężko o jakąkolwiek pomoc. Opiszę dokładnie mój problem:
Pewnego dnia strzelił mi przewód ciśnieniowy wspomagania i doszło do sytuacji że bez wspomagania musiałem przejechać ok. kilometr. Nie ukrywam przytarłem pompę wspomagania srogo. Przewód wymieniony wszystko cacy aż do czasu kiedy znowu zaczęła pompa wyć, auto odrazu na bok, płyn dolany i jadę dalej ale teraz doszedł taki problem że gdy kierownica będzie skręcona delikatnie w lewo to pompa zaczyna wyć a na kierownicy mam wyczuwalne wibracje. Przy skręcie w prawo tego problemu nie mam.

Pytanie czy listwa po lewej stronie już jest skończona i magiel do regeneracji czy po prostu problem będzie w samej pompie wspomagania? Nie ukrywam chciałbym to rozwiązać bo jednak męczy dolewanie co parę dni płynu do wspomagania który ucieka ... ale nie wiem gdzie bo nigdzie wycieków nie ma. Jeszcze zauważyłem że płyn po uzupełnieniu odrazu robi się syfiasty z opiłkami.

Proszę o jakieś sugestie może ktoś się spotkał z tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij oslony drazkow kierowniczych a znajdziesz wyciek.

Wpierw znajdz wyciek potem pojedziemy dalej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone, moje niedopatrzenie. Cała lewa strona zarzygana od płynu. Wychodzi więc na to że magiel prosi o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie.

Nie raz cieklo ludzia i cisza byla.

Magiel daj do roboty zamontuj i daj znac.

Moglbys od razu zrobic tez pompe tzn dac uzywke w dobrym stanie ale wtedy jak cos nie bedzie hulac to będzie problem z dojsciem co jest 5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...