Modyfikacja sprzęgła A4 B8 FL 2.0TDI
0

34 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kodzak33 napisał:

"Mądry człeku" napisałem to co powiedział mi radzikowski bo chciałem sobie kupić ten docisk. Ale to szkoda kasy bo obicie tarczy jest wystarczające. Nie wszystkie tarcze mają sprężyny 😉ps nie pisz bzdur ze nie da sie idealnie wyważyć... elementy ruchome😁 docisk jest samonastawny

Dzięki takim wypowiedziom jak Radzikowskiego tworzą się mity. Na zdjęciach widać czarno na białym co nie pasuje i nie jest to za gruba tarcza. Wiem, że docisk jest samonastawny co nie zmienia faktu, że cały zestaw nie jest idealnie wyważony. Co do obijania tarczy kevlarem to u jednych daje rade a u innych nie, w zależności w jakie moce i moment celujemy. Naczytałem się sporo zanim kupiłem docisk performance. Dla mnie obicie tarczy kevlarem to loteria a docisk performance daje 100% pewność nie ślizgania się sprzęgła.  Widzę, ze kolega Daro32 też chce mieć 100% pewność. Od razu celowałem w moce grubo ponad 200km i 450Nm wiec samo obicie kevlarem odpuściłem. Jest turbo hybryda, customowy IC, wydech, zobaczymy co wyjdzie po strojeniu. Jak zabraknie paliwa to będziemy pracować nad wydajniejszym układem paliwowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakładałem docisk Sachs Performance do zwykłej tarczy i nic nie toczyłem. Pasowała i działa bez problemu

Co prawda wcześniej wysłałem tarczę do obicia kevlarem, ale to chyba nic nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 19.08.2018 o 22:19, Szkita napisał:

Ja zakładałem docisk Sachs Performance do zwykłej tarczy i nic nie toczyłem. Pasowała i działa bez problemu

Co prawda wcześniej wysłałem tarczę do obicia kevlarem, ale to chyba nic nie zmieniło

Kupowałeś nową czy dałeś do obicia starą? Stare były gładkie bez sprężyn i tam problemu nie było. Nowe mają sprężyny a przez to inną konstrukcję i już nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, corradoowner napisał:

Kupowałeś nową czy dałeś do obicia starą? Stare były gładkie bez sprężyn i tam problemu nie było. Nowe mają sprężyny a przez to inną konstrukcję i już nie pasują.

Kupiłem cały zestaw normalnego sprzęgła i dokupiłem później docisk Performance, po zapoznaniu się z tematem słabych sprzęgieł i problemów po wymianie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi