Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ślady po twardej wodzie


MarcinL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

O ile wczoraj przed nakladaniem wosku po uzyciu cleanera zeszło wszystko z dachu, to teraz nie wiem czym szyby potraktować. Jak je przyciemnilem, to teraz widać to samo co na dachu. 

Przed - po

20180704_180826.jpg

W grę wchodzi tylko praca ręczna o ile się da, bo dopiero na przyszly sezon planuje jakas maszynę kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 09:16, Marcin Lipiński napisał:

Witajcie 

O ile wczoraj przed nakladaniem wosku po uzyciu cleanera zeszło wszystko z dachu, to teraz nie wiem czym szyby potraktować. Jak je przyciemnilem, to teraz widać to samo co na dachu. 

Przed - po

20180704_180826.jpg

W grę wchodzi tylko praca ręczna o ile się da, bo dopiero na przyszly sezon planuje jakas maszynę kupić. 

Autoglym glass polish powinien pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Norbas napisał:

Autoglym glass polish powinien pomoc :) 

Spróbuję jak będę miał wolne i dam znać. Zrobię zdjęcie przed i po :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy mam podobne plamy czy to po twardej wodzie może ktoś bardzie obeznany się wypowie i jak to usunąć .

 

IMAG0541.jpg

IMAG0542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MotoPlayer napisał:

Witam nie wiem czy mam podobne plamy czy to po twardej wodzie może ktoś bardzie obeznany się wypowie i jak to usunąć .

 

IMAG0541.jpg

IMAG0542.jpg

Na zdjęciu ledwo coś tam widzę, ale jeżeli masz coś podobnego co ja z dachem, to ja robiłem cleanerem Dodo Juice Lime Prime. U mnie to wyglądało też coś jak ślady po płynie od spryskiwaczy wżarte, których nie szło domyć. Uważaj tylko na uszczelki i chrom.

Mam jeszcze jedno zdj przed i p

xUniDDF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię lepsze foto i wstawię , wygląda to podobnie jak u Ciebie , biały nalot jak by mgła, osad,  nie wiem jak opisać na lakierze , wydaje mi się że można to będzie spolerować jakoś nie wygląda jak by to było głęboko .

IMAG0549.jpg

IMAG0548.jpg

Nie moge tego lepiej kamerą złapać wygląda jak taka biała poświata na lakierze chyba , postawie na DODO JUICE LIME PRIME i zobaczymy czy zejdzie.

EDIT . Użyłem dodo juice prime i plamy zeszły , nie ma śladu po nich polecam ten środek 

Edytowane przez MotoPlayer
użycie środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...