Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ładny zapach w aucie


qenik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie jakieś sposoby na to aby ładnie w aucie pachnialo "nowością" przez caly czas? Kupiłem niedawno audi i jest piękny zapach wnętrza. Chciałbym, aby zawsze tak pachnialo.

Ja wiem, że regularnie trzeba sprzątać no ale i tak nie ma takiego efektu a zapach niknie z czasem natomiast choinki i zapachy działają przez jakieś Góra dwa trzy dni. 

 

Moze istnieją jakieś Mega dobre środki do czyszczenia czy zapachy markowe którymi auto przesiaka? 

 

Edytowane przez qenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jaki zapach chcesz uzyskać ... Zapachy które długo wytrzymują to California Scents, są też w atomizerach np: Chemical Guys, lecz te wymagają co jakiś czas "strzału".

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, A4CCH napisał:

Zapachy które długo wytrzymują to California Scents

dzieki za info. przetestuje na pewno jak tylko bede szukal nowego zapachu do auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, b0ciaM napisał:

dzieki za info. przetestuje na pewno jak tylko bede szukal nowego zapachu do auta :)

Polecam Coronado Cherry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, A4CCH napisał:

Pytanie jaki zapach chcesz uzyskać ... Zapachy które długo wytrzymują to California Scents, są też w atomizerach np: Chemical Guys, lecz te wymagają co jakiś czas "strzału".

Nie wiem jaki to jest zapach. To jest taka "nowość" jak auto z salonu wyjeżdża to tak pachnie. Jak kiedyś b5 z Niemiec sprowadziłem to też tak pachnialo. 

 

Nie chce jakiejś słodkiej perfumerii tylko taki klasyk. Po prostu "świeżość" nowości (nie wiem jak to określić haha) 

 

Czy ten California Scents to taka puszka za 15zl? I gdzie to się stawia pod fotel? Czy się wiesza normalnie tak jak choinkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się o jaki zapach Ci chodzi, kolega też mówi że lubi zapach " Niemca" ? Nigdy nie udało mi się takiego uzyskać, też szukałem. No zapachy które poleciłem to już jakby "perfumy" do auta, nie będzie to zapach o którym myślisz ale gdybyś się skusił na coś, to z wisieńki od CS będziesz zadowolony. Bardziej wrzucić pod fotel bo to taka puszka, ja ją woziłem w schowku na dokumenty pod kierownicą ? Czasem pod ręcznym w schowku, teraz katuje Chemical Guys Stripper, lecz wisieńka mi chyba lepiej podchodziła z czasem i tak przyzwyczaisz się do zapachu, warto coś zmieniać !

PS CS ma też zapach "new car" nie miałem ale podobno śmierdzi a nie pachnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie dodam ze ostatnio zakupilem dwie sztuki zapachow typu choinka z grecji. Jeszcze niestety nie testowalem w aucie ale przez folie czuc ciekawy zapach, gama do wyboru byla spora do tego jak nam sie zapach skonczy mozna kupic identyczny atomizer bodajze 50ml i przywrocic go bez problemu. Sprzedawca zapewnial ze z wlasnego doswiadczenia 1 listek wystarcza na ok 23-30 dni zalezy od tego jak mocno go wyeksponujemy z folii

IMG_20180706_101727.jpg

Edytowane przez b0ciaM
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście New Car Smell nie przypadł do gustu ale innemu może się spodobać (właśnie go sprzedaje). Wcześniej miałem Cherry Scent również od Chemical Guys i był ok. Teraz używam zapachu od Audi i pachnie bardzo fajnie.

 

IMG_1369.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do choinek bo miałem różne i z żadnej nie byłem zadowolony. 

 

Chyba kupię tego CS wisienke skoro tak zachwalasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rumaq napisał:

Mi osobiście New Car Smell nie przypadł do gustu ale innemu może się spodobać (właśnie go sprzedaje). Wcześniej miałem Cherry Scent również od Chemical Guys i był ok. Teraz używam zapachu od Audi i pachnie bardzo fajnie.

 

IMG_1369.jpg

Długo go używasz? Może to jest właśnie to czego szukam tylko że nie kosztuje 15zl jak CS :D

Edytowane przez qenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też gekona jak się wywietrzył to z tyłu nalewam jakiś gęsty zapach z ambi pura albo olejki zapachowe  z rossmana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gekona mam od dwóch tygodni i mimo, że zdążyłem się przyzwyczaić to cały czas go czuje. Ciężko porównać do czegoś ten zapach ale jest bardzo przyjemny. Każdy kto wsiada do autka również go zachwala. Dostałem go w gratisie do zamówienia, więc nawet nie wiem ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gekon jest za***isty ale za szybko się wietrzy. Za ta cenę to powinien 2 -mce działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Niestety Gekon utrzymuje zapach bardzo krótko, max kilka tygodni.

Może nie jest to zapach "nowości" auta ale też b. ciekawy, polecili znajomi:

Aroma Organic Car Air Freshener Fresh Cherry,

Cena ok. 10 zł,

Pozdrawiam

IMG_20180706_103754.jpg

Edytowane przez black4
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, black4 napisał:

Witajcie,

Niestety Gekon utrzymuje zapach bardzo krótko, max kilka tygodni.

Może nie jest to zapach "nowości" auta ale też b. ciekawy, polecili znajomi:

Aroma Organic Car Air Freshener Fresh Cherry,

Cena ok. 10 zł,

Pozdrawiam

IMG_20180706_103754.jpg

Zamówiłem kilka. Cena mnie przekonała. Jak będzie ładny to i w pokoju postawie. Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to rzecz gustu ale kllku forumowiczy potwierdza, że Jest b. ciekawy no i cena ok,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, black4 napisał:

Pozdrawiam

Jak ten zapach ma się do CSa wisieńki, czy CSa nie miałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem wierny CS Cherry, ale jestem ciekaw jak sprawdzi się ta "konkurencja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że kupiłem kilka i jednak do nowego audi wstawiłem czarny:D Zapach wymiata!!! :D na początku byłem rozczarowany, bo się zmieszał z takim zapaszkiem niemca no ale jak już auto nim przesiąkło to teraz wychodzić się nie chce:P

Piszą, że trzyma pół roku ale oby tylko się utrzymał chociaż ze dwa miesiące to będę bardzo zadowolony. 

Nie chowałem go pod fotel tylko normalnie wstawiłem w miejscu na kubek.. fajnie pasuje takie wiaderko :D 

 

Wisienke wstawiłem do starej B5 i powiem wam, że nie robi takiego wrażenia... "takało" wisienka... bardziej do jakiegos citroena pasuje dla kobiety:P (jeden swojej podarowałem i się podoba) więc w sumie to kwestia gustu...

 

od siebie bardzo polecam czarny:) nie jest to zapach niemca, jednak bardzo elegancki i nie wali jakąś tanią perfumerią. 

 

36978272_1756859454391965_116524477080141824_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...