Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Drzwi


Miskovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mianowicie prawdopodbnie padła mi wiązka w prawych drzwiach pasażera z przodu gdyż nie działa otwieranie z pilota nie działa szyba i ustawianie lusterek do tego nie mogę wogóle otworzyć drzwi ...

Jest może jakiś patent jak w takim przypadku otworzyć drzwi ? Przez to że są cały czas zamknięte i nic nie pomaga nie mam nawet jak rozebrać plastików żeby się dostać do środka i sprawdzić wiązkę :(

Co radzicie ? Może ktoś z was wylądował z podobnym problemem ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamką od środka też nie działa otwieranie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, golfagn napisał:

Klamką od środka też nie działa otwieranie? 

Niestety tak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym etapie możesz spróbować dostać się od strony nadkola. Demontujesz koło, nadkole, tylna osłone błotnika i masz dostęp do wiązki. Musisz poruszać wiązką i spróbować otwierać drzwi. Przewody w gumowej przelotce na 99% są popękane. Istnieje szansa, że jak ruszysz na na chwile złapią. Naprawa wiązki od strony błotnika jest bardzo ciężka, bo brakuje miejsca.

Jak to nie pomoże to zostaje cięcie boczka lub demontaż błotnika, aby mieć dobry dostep do wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kkam napisał:

W pierwszym etapie możesz spróbować dostać się od strony nadkola. Demontujesz koło, nadkole, tylna osłone błotnika i masz dostęp do wiązki. Musisz poruszać wiązką i spróbować otwierać drzwi. Przewody w gumowej przelotce na 99% są popękane. Istnieje szansa, że jak ruszysz na na chwile złapią. Naprawa wiązki od strony błotnika jest bardzo ciężka, bo brakuje miejsca.

Jak to nie pomoże to zostaje cięcie boczka lub demontaż błotnika, aby mieć dobry dostep do wiązki.

Będę działa w weekend żeby to jakoś ogarnąć, dzieki za odpowiedź. Teraz trochę żałuję że bagatelizowalem problem który występował przez cały  tydzień że raz się zamykały raz nie to samo z szyba raz działał raz nie no i mam efekt ?

Edit: Jeżeli by to nie pomogło to zdjęcie błotnika jest jakoś bardzo uciążliwe czy raczej bezproblemowe? 

Edytowane przez Miskovsky
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem Cie trochę w błąd - > błotnika nie zdemontujesz bo jedna śruba jest od strony drzwi. Jak nie pomoże ruszanie wiązką to trzeba ciąć boczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kkam napisał:

Wprowadziłem Cie trochę w błąd - > błotnika nie zdemontujesz bo jedna śruba jest od strony drzwi. Jak nie pomoże ruszanie wiązką to trzeba ciąć boczek

A jakiś dostęp może od schowka żeby tymi kablami poruszać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp jest tylko od strony nadkola. Poruszać dasz radę, do przeprowadzenia naprawy będzie za mało miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kkam napisał:

Dostęp jest tylko od strony nadkola. Poruszać dasz radę, do przeprowadzenia naprawy będzie za mało miejsca

Powalcze z tym i dam znać jak efekt. 

Dziś mi padło to całkowicie, pojechałem pod sklep zamknąłem auto no i sprawdzam drzwi od pasażera i otwarte kilka razy otwierałem i zamykałem z pilota aż się zamknęły no i tak się zamknęły że na amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...