Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie o A4 B9 2.0 TFSI 150 KM


taurus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie paliwa do tego silnika, mam auto z tym silnikiem już 2 lata, przebieg 25 tys. Dotychczas tankowałem pb 98. Ale sam się zacząłem zastanawiać czy jest wogole sens?. Czy tylko przepłacam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2021 o 09:57, A5Radek napisał(a):

Do miasta jak najbardziej. W trasie chciałoby się więcej ale za to mało pali. Wiele razy słyszałem, że to ten sam silnik, ale przyjmijmy że nawet jeśli ma inny osprzęt to i jest zapas. Czekam jak tylko zbliży się koniec gwarancji :) 

Ja właśnie taką kupiłem od pierwszego właściciela, który dostał propozycję już w salonie za drobną opłatą wgrali mapę silnika od 40 tfsi, czyli teoretycznie ma 190km czy tam 204 bo ja dopiero świeżak w audi. 

Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć czym różni się mechanicznie silnik i osprzęt 35 tfsi a 45 tfsi, może ktoś z Was wie ? zakładam że turbo ale czy coś więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 22:31, untoldex napisał(a):

Póki co nadal w konfiguratorze nie ma 2.0 tfsi 150KM, aczkolwiek zamówienia do produkcji już nie są możliwe dla 1.4, tylko 2.0.

Ma ktoś może więcej informacji na temat tego nowego 2.0 tfsi 150KM?

Mam 2.0 150 koni 2020 r 

Rewelka przyspieszenie i mega małe spalanie,silnik cichutki i wielka kultura pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...