Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę o pomoc dla mojego audi. Problem jest taki ze nie mogę odpalić kręci ale nie odpala. Prąd normalnie jest na desce ale wogole nie czuć paliwa przy dłuższym kręceniu. Wiec jak ktoś Wie co to może być to bym prosił o pomoc dziękuje.

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Cześć. Posiadam a4 b6 od 3 miesięcy ,  śledzę forum jednak jeszcze nie było okazji się przywitać .

,,,

Witam wszystkich zgromadzonych. od miesiaca jestem posiadaczem mojej laleczki. A4B8 AVANT

,,,

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow! Od kilku dni jestem dumnym posiadaczem Audi A4 B8 1.8 TFSI 118kW 2008 combi Multitronic CDHB. Po raz pierwszy mam audi, jestem z Trojmiasta. Jeszcze raz witam serdecznie!

,,,

Witam wszystkich serdecznie, do 2 tygodni odbieram swoją nową A4 1.4 TFSI z 2018r. zakładając częste wizyty na forum ;)

,,,

SIemanko . A4 B7 już posiadam 2 lata . Wszystko narazie jeździło aż do czasu kiedy potrzebuje waszej pomocy bo mechanicy rozkładaja rączki . :) Pozdrawiam

,,,

Witam wszystkich, mieszkam obecnie w Gdańsku, pochodzę z kujawsko-pomorskiego, Włocławek. Posiadam Audi A4 b5 z silnikiem 1.8T rocznik 99. W najbliższym czasie czeka mnie wymiana kilku rzeczy w swojej perełce, mam nadzieję, że skorzystam z wielu waszych rad :) Pozdrawiam

,,,

W dniu 8.07.2018 o 13:55, querries napisał:

Siemanko, wstaw foto i więcej informacji o samochodzie bo jestem ciekaw co tam posiadasz. Pozdrawiam

Zwykły cabrio b6 bfb 1.8t granatowy :)

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dużo informacji możnaby znaleźć. Cieszę się że mogę być teraz częścią tej społeczności.